Perşembe, Mayıs 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberTRB Coin Nedir ? Tellor Coin Teknik Analiz , Grafik ve Geleceği...

TRB Coin Nedir ? Tellor Coin Teknik Analiz , Grafik ve Geleceği !

Tellor ( TRB Coin ) Gerçek dünya verilerinin zincir üzerinde erişilebilir olması ve tek hata, yetki veya manipülasyon noktalarından arınmış olması gerektiğine inanmaktadır. Peki tam olarak TRB Coin Nedir ? Tellor Coin Teknik Analiz , Grafik ve Geleceği !

Tellor Coin Nedir ?

Tellor, merkezi olmayan bir oracle ağıdır. Oracles, değerli zincir dışı verileri güncelleyen ve zincir içi akıllı sözleşmeler için kullanılabilir hale getiren blok zinciri altyapısının önemli bir parçasıdır. Tellor’s Oracle, TRB‘nin teşvikleri için yarışan veri muhabirleri ile şeffaf bir şekilde talep edilebilen, doğrulanabilen ve zincire yüklenebilen verileri sağlar. Veri muhabirleri, çok çeşitli DeFi uygulamaları için zincir üzerinde değerli bilgiler getirir.

Tellor‘un kehaneti, merkezi olmayan bir paylaştırılmış veri muhabirleri ağıdır. Muhabir olmak, herhangi bir doğrulama işlemi gerektirmez, yani izinsizdir. Dünyanın herhangi bir yerindeki herkes, blockchain oracle’ları arasında benzersiz bir özellik olan açık kaynaklı yazılımı kullanan bir muhabir olabilir.

Sansür Direnci :  Tellor oracle, izinsiz bir veri muhabirleri ağından yararlanır . Açık bahis ve ihtilaf mekanizmaları, zincir üzerinde rapor edilen verilerin katı fikir birliği standartlarını karşıladığından ve koruduğundan emin olur.

Yönetim :  Tellor yönetişimi, anlaşmazlıkları çözmek ve Tellor yükseltmeleri, yeni özellikler ve para politikasıyla ilgili oyları elinde tutmak için kullanılır. Oy verme gücü, topluluğun çeşitli üyeleri arasında, özellikle de sahipler, muhabirler ve kullanıcılar arasında dengelenir.

Topluluk :  Yönetici anahtarı olmadan, Tellor’un merkezi olmayan yapısı, topluluğu kontrol altına alır. Şeffaflık ve iyi tasarlanmış teşvikler, kötü oyuncuları caydırırken kullanıcıları, muhabirleri ve sahipleri hizaya getirir.

Oracle’lar, akıllı sözleşmelere güç sağlayan yüksek değerli veriler sağlar ve bozulmaz, sansüre dayanıklı ve fikir birliği ile doğrulanmış olması gereken veri türü. Zincirde teslim edilen gerçek verilere akran fikir birliği dahil edilmeden, iki büyük sorun ortaya çıkıyor.

  • Kullanılan oracle güvenilirse, akıllı sözleşmeleri kötü veya değiştirilmiş verileri besleyebilir.
  • İkincisi, veriler doğru olsa bile, akıllı sözleşmelerle etkileşime girerken kahin hala değiştirilebilir veya düzgün çalışmayabilir. Sektördeki birçok kişi buna ‘Oracle Problemi’ adını verdi.

TRB Coin Nedir ? Tellor Coin Teknik Analiz , Grafik ve Geleceği !

TRB Coin Nedir ?

TRB yardımcı programı belirtecinin amacı, veri muhabirlerini, oracle kullanıcılarını, topluluk yönetimini ve hazine kararlarını birbirine bağlamak ve uyumlu hale getirmektir. TRB’yi elinde tutmak, oy verme ve itiraz etme gücüne eşittir ve Tellor ekosisteminin temel taşıdır.

Yarar

Veri muhabirleri, zamanında ve doğru veriler sunduklarında TRB’de paylanır ve ödüllendirilir. Ek olarak, Oracle kullanıcıları, muhabirleri yayınları daha sık güncellemeye teşvik etmek için TRB’yi kullanabilir. TRB Coin Nedir !

Yönetim

TRB belirteci, Tellor’un yönetim mekanizmasıdır. TRB sahipleri, Tellor’un yönünü ve geleceğini bütünüyle kontrol eder, veri anlaşmazlıkları, Tellor protokolündeki yükseltmeler, hibeler gibi olayları para basma ve Tellor hazinesi aracılığıyla para politikası konusunda oy kullanır.

Güvenlik

Tellor sisteminin güvenliği, oy veren aktif üye sayısı ile doğrudan artar. TRB tokeninin fiyatı arttıkça Tellor kahine saldırmanın maliyeti de artar. Bir TRB sahibi olarak aktif katılım, iyi işleyen bir topluluk için önemlidir ve gerekirse, TRB sahipleri oy haklarını kendi adlarına oy kullanması için güvenilir bir partiye devredebilirler.

trb coin analiz

TRB Coin  Toplam Arzı Ne Kadar ?

TELLOR  Toplam Arz : 2.384.812 ‘ dir.

Önerilen Makaleler

TRB Nereden ve Nasıl Alınır ?

Trb Coin  alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle söz konusu borsalara kayıt işlemi yapmanız gerekmektedir. Eğer hala kaydınız yoksa buradan Kayıt yaparak , Kripto para borsası olan Gate.io ‘ dan kolayca alım-satım yapabilirsiniz.

Tellor Fiyat , Grafik ve Piyasa Değeri !

Kıyaslıyoruz sitesinde , kripto paraların canlı fiyatını görüntüleyebilir ve analiz yapabilirsiniz . TRB Coin  Fiyat , Analiz , Yorum , Grafik , Hesap Makinesi , Piyasa Değeri ve daha fazlasına Buradan ulaşabilirsiniz !

[ccpw id=”5918″]

Tellor Coin Yorum ve Geleceği !

TRB Coin Tellor Coin Yorum Ve Geleceği ! Son zamanlarda, Trb Coin hızla çok gerçek bir fiyat zirvesine sıçradığı için fiyat değişikliği birçok kişiyi tamamen şok etti. Bir çok uzman gelecekte çoğu kripto para birimlerinin yükselişe geçeceğini iddia etse de , Kripto paralar için yasalar tam belirginleşmiş durumda değil . Ekonomide söz sahibi olan devletlerin , bu konulara hala çekimser yaklaşması gözden kaçmıyor . 

Tellor Coin Teknik Analiz !

Tellor Coin kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu Tellor Coin alım-satım derecesini görebilirsiniz. TRB/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. Kıyaslıyoruz Teknik analiz aracı sadece bilgilendirme aracı olup , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.

 

 

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler