Salı, Haziran 25, 2024
spot_img
Ana SayfaMobilGear S3 ve Galaxy Watch sesli mesaj nasıl yazılır ?

Gear S3 ve Galaxy Watch sesli mesaj nasıl yazılır ?

Bildiğiniz üzere Samsung saat serilerinde , Gear S3 vs Galaxy Watch serilerinde Türkçe olarak sesli mesaj gönderemiyorsunuz. Yalnızca ingilizce ve 3 , 5 dil desteği var . Hatta sorunu biraz daha açıklık getireyim , Samsung Gear s3 ve Galaxy Watch kullanıcılara çeşitli yerlerden mesaj gelmekte.Bunlar : Whatsapp , normal sms ve diğer 3. parti chat programları.

Örnek olarak whatsapp ‘tan gelen bir mesaja cevap vermek istiyorsunuz , saatiniz de Gear s3 , size gelen mesajı , sesli konuşarak yazıya dökemiyorsunuz. Yada ingilizce ve diğer dillerde konuşmanız lazım. Peki karşı taraf ne anlasın . Aslında yapacağınız işlem çok basit olmak ile beraber , peşinde de bir ufak fiyat ödemeniz gerektiğini söylemem gerekiyor. Gear S3 ve Galaxy Watch serilerine manuel sistem yazılımı yğklemeyi bilmeyen arkadaşlar , Samsung Gear akıllı saatlere Rom nasıl yüklenir ? yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Şimdi İşlemimize başlayalım.

Öncelik ile bildiğiniz üzere Samsung saat ; Samsung gear s3 vs galaxy watch serilerine uygulama yükleyebilmek için bir samsung hesabınız olması gerekiyor. Samsung hesabı konusunda hiçbir fikriniz yok ise buradaki yazıdan , Samsung account nedir ? Samsung hesabı kurma yazımızı okuyarak , hesap kurma işlemini tamamlayabilirsiniz. Bu arada illa cihazınız samsung olacak diye bir şey yok. Gear s3 ve Galaxy watch sesli türkçe sesli mesaj programını indirmek için ü diğer marka cihazlardanda samsung mağazasına bağlanabiliyorsunuz. Şimdi işleme geçelim.

Gear s3 vs Galaxy Watch türkçe sesli mesaj yazma ve gönderme

1- Samsung gear s3 ve Galaxy Watch , Samsung cihazınızdan Galaxy Store ‘a giriş yapın.
2-Burada telefondan girdiyseniz saat kısmını seçin.
3- Yukarı arama ekranına , G-Keyboard yazın.
4-Saatinizi kullanır iken , sesli Türkçe klavyeyi kullanmak  istiyorsanız uygulamanın ücretli olduğunu belirtmeliyim.
5- Satın alma işleminden sonra uygulamayı saatinize indirmiş oluyorsunuz.

 

samsung saat türkçe sesli yazma

 

Uygulamayı yükledikten sonra büyük bir huzura erişeceksiniz. Whatsapp ‘dan mesaj geldi örneğin türkçe ses konuşmanızı yazıya dökerek , karşı tarafa gönderebileceksiniz. Uygulama ayarlarda dil ayarını seçtikten sonra başka işlem yapmanıza gerek. Uygula  Samsung Galaxy Watch türkçe sesli yazma  aktif hale getiriyor.

G-Keyboard ana özellikleri

• Makine öğrenimi teknolojisi sayesinde konuşmayı anında metne dönüştürün
• Metni, kullanıcı konuşmasından tanındığı anda hemen döndürür
• Konuşma tanıma için sese en gelişmiş derin öğrenme sinir ağı algoritmalarını uygulayın
• 120 dil ve varyantı tanır
• Uygulama içi satın alma eklentisi: T9 Klavye Gibi diğer uygulamalar ile harika çalışır:
• Aşağıdaki klavye düzenleri desteklenir: İngilizce, Almanca, İtalyanca, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Lehçe, Hollanda, Rusça, Ukraynaca, Litvanca, Letonca, Korece, Türkçe, Çekçe, Slovakça, Bulgarca, Rumence, Macarca, Hırvatça, İsveççe, Danca, Fince, Norveççe, Yunanca, Arjantin dili, Şili dili, Peru dili, Kolombiya dili, Vietnam dili ve Pan-Latin dili. Yakında daha fazla düzen…

 

sesi yazıya dönüştür

 

Artık akıllı saatlerinize  sesi metne dönüştürme işlemini tamamlamış olacaksınız.
Not: Admin uygulamayı kullanıyor 🙂

spot_img
Diğer Yazılar

8 YORUMLAR

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler