Binance Kayıt Olma ! Binance Nedir ? Binance Para Yatırma İşlemi !

İlk Kripto Para , Satoshi Nakamoto tarafından 2009 yılında geliştirildi . Bu sanal para biriminin adı ise Bitcoin idi . Belki de Lidyalılardan sonra  paranın keşfi yeniden yapılıyordu. Bu sefer ki ne bir kağıt parçası ne bir gümüş nede altın idi . O günden bugüne kadar çok şey değişti , bu devrim niteliğindeki gelişme diğer firmaları , akıllı kontratlar geliştirilebilen , kolay transfer edebilen , Kripto Para ve BlockChain teknolojisine yönlendirdi. Bu sayede diğer Kripto Paralar günümüzde yerlerini aldı ve almaya da devam edecektir.  Tüm bu işlemler sırasında , Kripto Paralar ile ticaret işlemi gerçekleştirebilmek için Kripto Borsaları kuruldu. Bu borsaların en başında ve en yüksek hacime sahip Binance Borsasıdır. Peki Binance Nedir ? Binance Kayıt Olma ! Binance Para Yatırma İşlemi ! Binance Para Çekme ! Binance Nasıl Kayıt Olunur ?

binance kayıt olma

Binance Nedir ?

Binance , teknolojinin geleceğe yön vermek adına  2017 yılında Changpeng Zhao  tarafından kurulmuştur . Günlük ortalama işlem hacmi , 2 Milyar Doların üzerindedir. Ayrıca saniye başı yapılan işlem sayısı ortalama ,1.400.000 dir. Binance borsasını eşsiz kılan şey ise . Borsanın diğer borsalar gibi manipülasyon yapmaması , fiyat değer doğrultusunda gerçek rakamları sunması , herhangi bir yoğunlukta sunucunun çökmemesi yada hata vermemesidir. Ayrıca şu anda piyasanın en yüksek işlem hacmine sahip ve en güvenilir Kripto Borsasıdır.  Kripto para ve Alt Coin alım – satım işlemi , vadeli kripto işlemler ,  marjin , stake yada kazma gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

binance kayıt ol

Binance Kayıt Olma ! Binance ‘ye Nasıl Kayıt Olunur ?

Binance hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olduktan sonra , uygulamaya kayıt olmaya karar verdiniz . Bilmeniz gerekir ki her borsa uygulaması belirli al sat işlemleri sırasında , komisyon kesmektedir. Bu komisyon oranını düşürmek için , Binance ‘ kayıt sırasında verilen linki kullanırsanız , indirimden yararlanabilirsiniz . Binance kayıt olma işlemi sırası ile ;

 • Düşük komisyon ücretleri , 1000 ‘den  fazla kripto para birimi ile , tüm kripto borsaları arasında ilk sırada yer alan en çok güvenilen Kripto Para Borsasına , komisyonsuz ve bonus kazanmak için  BURADAN KAYIT OLUNUZ !
 • Linke tıkladıktan sonra , sizden hesabı tanımlayabilmek için , Mail adresiniz ve herhangi bir şifre oluşturmanızı isteyecektir.
 • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama kodu gidecektir. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
 • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
 • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı isteyecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunuyor . Bunları legal ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde üyeliğiniz engellenecektir.
 • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra , Binance üyeliğiniz aktif olacaktır.

binance para çekme sorunu

Binance Para Yatırma İşlemi ! Binance Para Çekme İşlemi !

Binance para yatırma ve Binance para çekme  işlemlerini sorunsuz gerçekleştirebilmek için 2 yöntem bulunmaktadır. Bunlar Papara ve Advcash uygulamasıdır. Advcash yüksek komisyon aldığı için öncelik ile Papara ile transfer etmenizi öneririm . Binance para yatırma ve Binance para çekme işlemi sırası ile ;

 • Papara ile para yatırma ve çekme işlemi yapabilmek için , Papara üyesi olmanız gerekmektedir. Papara üyesi olmak için BURADAN KAYIT OLUNUZ !
 • Papara  para yatırma , ve çekme işlemleri için İlgili Video .
 • Papara kayıt işlemini tamamladıktan sonra  , Binance uygulamasına yada sitesine giriş yapın .
 • Burada yer alan Spot bölümüne tıklayınız .
 • Daha sonra burada yer alan yatırma işlemine tıklayıp , Nakit seçeneğini seçin .
 • TRY seçtikten sonra , Papara Hesap Bakiyesi seçeneğine tıklayınız .
 • Burada size ödemek istediğiniz tutar ve komisyon bilgisi yazacaktır.
 • Tüm doğrulamaları tamamladıktan sonra Binance para yatırma sorunu ile karşılaşmayacaksınız .
 • Para çekme işlemi için ise , Spot cüzdanda yer alan Çekme işlemini kullanmanız gerekmektedir.
Kıyaslıyoruz
Bin okur , bir yazar ! Kurucu / Admin