Pazar, Mayıs 26, 2024
spot_img
Ana SayfaMobil3 Whatsapp hesabı kurma !

3 Whatsapp hesabı kurma !

iki telefon taşımak insanlara zor gelen durumlardan biri. Hangisinden mesaj geldi hangisinden gelmedi. Diye sürekli ceplerinizi karıştırmanıza , gereksiz kalabalık yaratmaya mahal veren bir olay. Çift Whatsapp , üç Whatsapp hatta 4 Whatsapp hesabı kurmaya çalışan kullanıcı çok fazla. Bu kişiler , aile hatyatını , iş hayatına , diğer özel hayatlarına karıştırmamaya ve düzen içerisinde yaşamaya gayret gösteriyorlar. Bu yazımızda Çift Whatsapp , 3 Whatsapp nasıl kurulur onu göstereceğim. Bilmeniz gereken bir durum var , çift whatsapp ve 3 whatsapp hesabı kurma işlemi şu an için Samsung cihazlar için geçerli. Apple için farklı bir yöntemi başka yazımda anlatacağım.

Çift Whatsapp nasıl kurulur ?

Öncelik ile bir adet farklı sim karta ihtiyacınız olduğunu belirtmek isterim. Samsung cihazınız çift hatlı ise hattı telefona takabilirsiniz. Değil ise sadece onay kodu için başka bir telefona takıp çıkartmanız yeterli olacaktır.

çift whatsapp kurma

1- Samsung telefonunuzdan Ayarlar kısmına giriş yapıyorsunuz.
2- Açılan Sekmede Aşağı tarafta Gelişmiş özellikleri seçiyorsunuz.
3-Açılan ekranda Dual Messenger yazısına tıklıyoruz.
4-Burada 3. resimde gördüğünüz üzere Whatsapp uygulamasını seçiyoruz.

Daha sonra Samsung cihazınızın ekranını Çift Whatsapp uygulaması gelmiş olacak. Nasıl ayırt edeceğiz diye düşünmeyin. Sağ alt tarafında iki tane  halka işareti mevcut , daha sonra , yeni numaranızı yada diğer numaranızı Whatsapp ‘da etkinleştirme işlemini tamamlamış oluyorsunuz. Böylece Çift Whatsapp uygulamasına sahip olmuş oluyorsunuz.

3 Whatsapp hesabı kurma !

Kardeşim bana ne bir Whatsapp ne iki Whatsapp yetmiyor. Bana üç Whatsapp lazım diyen arkadaşları duyar gibiyim. Onlara da destek olmak amacı ile 3 Whatsapp nasıl kurulur. Onu anlatacağım. Öncelik ile bu işlemi yine söylüyorum, Samsung cihazınızda gerçekleştirebiliyorsunuz. Çift Whatsapp kurma işlemini tamamladıktan sonra yapmanız gereken , Güvenli Klasör açmak. Güvenli Klasör hakkında önceki yazılarımda paylaştım. Okumayan var ise Güvenli Klasör nedir ? Samsung güvenli klasör kurma ? yazımızı okumadan işlememe başlamamalarını tavsiye ederim.

üç Whatsapp

Güvenli klasörü aktif ettikten sonra, yapmanız gereken güvenli klasör içerisinde , uygulama ekle diyerek , Whatsapp uygulamasını seçmek. 2 Whatsapp hesabımız cihazımızda normal çalışır iken ,diğer hesabımız ise güvenli klasör de çalışacak. Yine 3. hattınız olması gerektiğini biliyorsunuz. 3. hattınız ile doğrulamayı tamamladıktan sonra , 3 Whatsapp hesabına sahip olacaksınız.

 

spot_img
Diğer Yazılar

7 YORUMLAR

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler