Perşembe, Mayıs 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberTABOO Token Nedir ? TABOO Token Teknik Analiz Yorum ve Grafik !

TABOO Token Nedir ? TABOO Token Teknik Analiz Yorum ve Grafik !

Taboo ( TABOO Token  ) , yetişkinlere yönelik bir NFT ve Akışlı medya projesidir. Peki tam olarak TABOO Token Nedir ? TABOO Token Teknik Analiz Yorum Geleceği ve Grafik ! 

TABOO Token Nedir ?

Tabu, yetişkinlere yönelik bir NFT ve Akışlı medya projesidir. Yıldız olmayan modellerde, içerikleri diğer yetişkin tokenlarına benzememektedir. Enjin Coin Pazar Yeri Geliştiricileri tarafından yaratılan pazar yerleri son teknolojidir. Süper Modellerden Yıldızlara kadar, TABOO, içerik oluşturuculardan en yüksek kalitede ve en seçkin SFW, NSFW’den XXX’e özel medyayı sağlayarak, var olan en özel içerik oluşturucu listesini seçici bir şekilde küratörlüğünü yapıyor. Platformda yer almak isteyen herhangi bir yetişkin sanatçının önce kalifiye olması ve ekip tarafından onay alması gereken bir başvuru süreci vardır. Bu seçicilik ve münhasırlık, en yüksek kalitede bir medya platformu yaratacaktır.

NFT Marketplace ve medya platformları, en düşük ücretler ve en hızlı işlemlerle katman 2 çözüm protokollerini kullanan çapraz zincir olacaktır. ERC721 ve ERC1155 uyumlu NFT’leri Binance Akıllı Zincir üzerindeki Taboo Ekosistemine getirmek için pazaryerinin 1. Sürümü ile birlikte ERC20 Ağı’na bir varlık köprüsü. Marketplace’leri, Polygon ve Harmony ve Sol gibi ağları hedefleyen Plazma Ağı üzerine kurulacak. En sevilen ürünlerin satın alınabileceği bir mağaza da olacak. Trafik oluşturmak için özel teşvikler ve ödüller içeren benzersiz bir forum da yapılacak.

taboo token nedir

NFT pazar yeri seviye sistemi , aşırı doymuş bir pazarda kıtlık yaratmayı amaçlamaktadır. Bir kişi ne kadar çok Taboo Simgesi tutarsa, o kadar fazla içeriğe erişebilir, Patreon’da Diamond katmanı satın almaya benzer. Her katman, en seçici tüketiciler için en yüksek katmanda bulunan en yüksek kalitede ve en özel içerikle giderek daha fazla içeriğe erişim sağlayacaktır.

Önerilen Makaleler

TABOO Token Toplam Arzı Ne Kadar ?

Taboo Toplam Arz : 9.782.678.080 Taboo’ dur.

TABOO Token Fiyat , Grafik ve Analiz !

Kıyaslıyoruz sitesinde , kripto paraların canlı fiyatını görüntüleyebilir ve analiz yapabilirsiniz . Taboo Token Fiyat , Analiz , Yorum , Grafik , Hesap Makinesi , Piyasa Değeri ve daha fazlasına Buradan ulaşabilirsiniz !

[ccpw id=”5888″]

TABOO Nereden ve Nasıl Alınır ?

Taboo alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle söz konusu borsalara kayıt işlemi yapmanız gerekmektedir. Eğer hala kaydınız yoksa buradan Kayıt yaparak Gate.io Kripto para borsasından kolayca alım-satım yapabilirsiniz.

TABOO Token Yorum ve Grafik !

Taboo Token Yorum Ve Geleceği ! Son zamanlarda, Taboo hızla çok gerçek bir fiyat zirvesine sıçradığı için fiyat değişikliği birçok kişiyi tamamen şok etti. Bir çok uzman gelecekte çoğu kripto para birimlerinin yükselişe geçeceğini iddia etse de , Kripto paralar için yasalar tam belirginleşmiş durumda değil . Ekonomide söz sahibi olan devletlerin , bu konulara hala çekimser yaklaşması gözden kaçmıyor . 

TABOO Token Teknik Analiz !

Taboo kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu Taboo alım-satım derecesini görebilirsiniz. Taboo /USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. Kıyaslıyoruz Teknik analiz aracı sadece bilgilendirme aracı olup , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.

[ccpw id=”5904″]

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler