Cumartesi, Haziran 15, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberMetagods Nedir ? MGOD Coin Nasıl Alınır ?

Metagods Nedir ? MGOD Coin Nasıl Alınır ?

Aksiyon oyunu RPG Metaverse ile başlıyor ! Metagods oyun platformu , MGOD Coini ön satışa sunuyor ! Metagods Nedir , Nasıl Alınır ? MGOD Coin Nedir , Nasıl Alınır ?

Metagods Nedir ?

Şimdi, yeni bir oyun yolu sektörde ortaya çıkıyor. Blockchain oyunlarının yalnızca dört yıllık bir geçmişi var, ancak şimdiden 17 milyar dolarlık bir değere sahip. Çoğu blok zinciri oyunu bu tokenları mekaniklerinde kullandığından, NFT’lerin popülaritesi ile güçlendirildi.

NFT’lerle oyunlar, oyun içi öğelerin gerçekliğini ve kıtlığını kanıtlayabilir. Ayrıca, bu öğeler artık blok zinciri üzerinden alınıp satılabilir ve borsalarda, sigorta için veya teminat olarak kullanılabilir. Oyun tasarlamanın ve oyunculara değer vermenin tamamen yeni bir yolu.

mgod coin nedir

MetaGods, oyun tasarımcılarının kullanabileceği tüm araçları alıyor ve geliştiriyor. Sektörün en iyi yönlerini birleştirecek ve onları yeni bir aşamaya getirecektir. MetaGods, bu türün bir blockchain oyunu olarak piyasaya sürülen ilk oyunu olan bir aksiyon RPG’sidir. Üretken sanatı NFT’ler, takas edilebilir oyun içi öğeler, belirteçler ve kalıcılık biçiminde birleştirir. Ek olarak, oyundaki varlıklar zincirler arası uyumluluğa sahip olacak ve oyuncuların bunları çeşitli ağlarda takas edebilmelerini sağlayacak. Diğer Yeni Çıkacak Coinler için sayfayı ziyaret edebilirsiniz .

MGOD Coin Nedir ?

MGOD Coin , Metagods oyun platformunun ana belirtecidir . oyun eşya alım satım , geliştirme ve borsa ticaret argümanı olarak kullanılacaktır .

metagods nasıl alınır

Metagods Nasıl Alınır ? MGOD Coin Nasıl Alınır ?

MetaGods, 14 Aralık’ta bir Strong Holder Teklifi düzenleyecek. SHO, DAO Maker’da gerçekleşecek. ( Beyaz liste ). Beyaz listeye kayıt olduktan sonra , Metagods ön satışına katılabilirsiniz .

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler