Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaKripto HaberBOND Coin Nedir ? BarnBridge Coin Teknik Analiz ve Grafik !

BOND Coin Nedir ? BarnBridge Coin Teknik Analiz ve Grafik !

BarnBridge, DeFi ile ilişkili riskleri azaltmayı amaçlayan platformlar arası bir risk yönetimi protokolüdür. Peki tam olarak BOND Coin Nedir ? BarnBridge Coin Teknik Analiz ve Grafik !

BarnBridge ( BOND  Coin ) Nedir ? 

Eylül 2020’de piyasaya sürülen BarnBridge ( BOND Coin ) ,  riskleri tokenlaştırmaya yönelik bir protokoldür. BarnBridge, tüketiciyi piyasa oynaklığına maruz bırakan takas edilebilir tokenlar oluşturmaya yönelik bir tür merkezi olmayan finans ( DeFi ) lego’dur. Mart 2021 itibariyle, platform hala lansmanının erken bir aşamasında.

BarnBridge, DeFi ile ilişkili riskleri azaltmayı amaçlayan platformlar arası bir risk yönetimi protokolüdür. BarnBridge, kullanıcıların bir risk profili seçmesine izin vererek, tokenleştirilmiş, likit dilimler yoluyla riski yeniden dağıtabilir. BarnBridge’in SMART Getirisi, kullanıcıların mevcut DeFi pazarlarındaki faiz oranı riskinden korunmalarına olanak tanır.

BarnBridge, DeFi’yi daha esnek ve verimli hale getirmek için işlevselliğini genişleten bir projedir. Piyasa dalgalanmalarını ve risklere maruz kalmayı tokenize ederek, muhafazakar yatırımcılar için oynaklığı azaltabilir veya günlük tüccarlar için artırabilir. BarnBridge, DeFi pazarında geleneksel risk yönetimi araçlarına ve sabit gelirli araçlara imkan saplamaktadır. Ana odak, kripto para risklerini dilimlere bölerek piyasa katılımcılarının risk profillerine bağlı olarak farklı ürünlere veya varlıklara yatırım yapabilmesidir.

Akıllı Verim :  Borç bazlı türevler kullanılarak faiz oranı oynaklığı riskinin azaltılması.

Akıllı Pozlama :  BarnBridge’in SMART Pozlama özelliği, kullanıcıların tokenize stratejiler aracılığıyla herhangi iki varlık arasında pasif olarak yeniden dengeleme yapmasına olanak tanır

Akıllı Alfa :  Dilimli oynaklık türevleri kullanılarak Piyasa Fiyatına Maruz Kalma Riski Azaltımı.

bond coin nedir

BarnBridge, piyasa dalgalanmalarına dayalı tokenize türevler oluşturur. Temel piyasalara örnek olarak getiri oranları, fiyatlar, piyasa tahmin oranları, ipoteklerdeki temerrüt oranları ve diğerleri dahildir. Bu türev belirteçleri yüksek, orta ve düşük risk/ödül kategorilerine ayrılır. BarnBridge, sabit gelir ve oynaklık dilimleri ile platformlar arası bir risk belirleme protokolüdür.

BarnBridge ayrıca fiyat risklerini belirtmek için kullanılabilen SMART Alfa Tahvillerini de destekler. Kullanıcıları büyük, orta veya düşük fiyat dalgalanmalarına maruz bırakabilirler. Ethereum üzerindeki Akıllı Alfa Tahvilleri, herhangi bir ERC-20 token fiyat dalgalanmasına karşı korunmak için türevler olarak kullanılabilir.

BarnBridge‘in başlıca rakipleri, opsiyon ticaret platformları Hegic ( HEGIC ) ve Opyn gibi diğer DeFi riskten korunma platformlarıdır .

BOND, Ethereum’un ERC-20 uyumluluk standardına dayanmaktadır. BarnBridge ağında bahis, yönetim ve teşvikler için kullanılır. BOND, Ethereum‘u destekleyen herhangi bir cüzdanda saklanabilir ve tokena kolay erişim sağlamaktadır.

AKILLI Verim Nedir?

SMART Yield, kullanıcıların Aave veya Compound gibi diğer projelerin değişken getiri oynaklığını üst düzey ve alt dilim türevlerini tanıtarak azaltmalarına olanak tanır.

Kullanıcılar, altta yatan protokole uygun şekilde aktarılmış mevduatları temsil eden küçük veya kıdemli belirteçleri basabilir. Junior token sahipleri, kıdemli tahvil yatırımcılarının sabit getiri alabilmeleri için gerekli likiditeyi sağlar. Mevcut risk, altta yatan değişken oranlı yıllık gelirlerin kıdemli borç yükümlülüklerini karşılamak için gerekli seviyenin altına düşmesi durumunda, küçük getirilerin ve potansiyel olarak anaparaların bile algoritmik olarak yeniden dağıtılmasıdır.

Aynı zamanda, temel borç havuzunun değişken oranının (herhangi bir ilişkili jeton sübvansiyonu ödülleri dahil) mevcut kıdemlilerin ağırlıklı ortalama garantili getirilerinden daha yüksek olduğu durumlarda, küçükler kıdemli mevduatlar tarafından üretilen ekstra getiriden faydalanacaktır. Alt pozisyonların belirli bir havuzda kıdemli pozisyonlardan daha fazla sermayeye sahip olması beklenmektedir.

Önerilen Makaleler

BOND Coin Kurucuları Kim ?

Bond Coin ,  Troy Murray ve Tyler Ward tarafından ortaklaşa kuruldu. BarnBridge üzerinde çalışmaya başlamadan önce Murray, 2012’den beri blockchain‘in medyaya getirebileceği faydaları araştıran bir kripto Ar-Ge firması RUDE_labs kurdu. Ayrıca Breaker’da strateji direktörü ve snglsDAO Foundation’da süpervizör/teknik mimar olarak çalıştı.

BarnBridge’i kurmaya başlamadan önce Ward, fintech endüstrisine odaklanan bir dijital pazarlama şirketi olan Proof Systems’ı kurdu. Ward ayrıca ConsenSys, Earn.com, FOAM, Dether, Grid +, Centrality, Sylo, NEAR Protocol, DARMA Capital, SingularDTV ve snglsDAO ile çalıştı.

bond yorum

Bond Coin Toplam Arzı Ne Kadar ?

BarnBridge Coin Toplam Arz : 10.000.000 Bond ‘ dir.

BarnBridge Coin Nasıl ve Nereden Alınır ?

BarnBridge Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle söz konusu borsalara kayıt işlemi yapmanız gerekmektedir. Eğer hala kaydınız yoksa buradan Kayıt yaparak  Gate.io  ‘ dan kolayca alım-satım yapabilirsiniz.

Bond Coin Fiyat,  Grafik ve Piyasa Değeri !

Bilgi Kripto sitesinde , kripto paraların canlı fiyatını görüntüleyebilir ve analiz yapabilirsiniz . Bond Coin Fiyat , Analiz , Yorum , Grafik , Hesap Makinesi , Piyasa Değeri ve daha fazlasına Buradan ulaşabilirsiniz !

[ccpw id=”5909″]

BarnBridge Coin Yorum ve Geleceği !

Bond Coin Yorum Ve Geleceği ! Son zamanlarda, BarnBridge  hızla çok gerçek bir fiyat zirvesine sıçradığı için fiyat değişikliği birçok kişiyi tamamen şok etti. Bir çok uzman gelecekte çoğu kripto para birimlerinin yükselişe geçeceğini iddia etse de , Kripto paralar için yasalar tam belirginleşmiş durumda değil . Ekonomide söz sahibi olan devletlerin , bu konulara hala çekimser yaklaşması gözden kaçmıyor . 

BarnBridge Coin Teknik Analiz !

Bond Coin kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu BarnBridge alım-satım derecesini görebilirsiniz. Bond /USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. Bilgi Kripto Teknik analiz aracı sadece bilgilendirme aracı olup , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.

 

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler