Salı, Haziran 25, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberCocos-BCX Coin ! COCOS Coin Teknik Analiz ve Grafik !

Cocos-BCX Coin ! COCOS Coin Teknik Analiz ve Grafik !

Cocos-BCX ( COCOS Coin ) , çoklu oyun sistemi uyumluluğuna sahip oyunlar için eksiksiz bir çalışma zamanı ortamı yaratmayı amaçlayan ve oyun geliştiricilere blok zinciri oyun geliştirme için kullanıcı dostu bir platform sağlayan halka açık bir blok zinciri platformudur. Peki tam olarak Cocos-BCX Coin Nedir ?  COCOS Coin Teknik Analiz ve Grafik ! COCOS Coin Geleceği ! 

Cocos-BCX ( COCOS Coin ) Nedir ? 

Cocos-BCX , GameFi kuluçka, yatırım, dağıtım, IGO ve diğer yaratıcı kanallar aracılığıyla daha fazla yaratıcıyı kripto dünyasına bağlayan merkezi olmayan bir  GameFi  & Metaverse etkinleştirme platformudur. Geliştirici topluluğunun muazzam sayısına dayanan Cocos-BCX, içerik yeniliği yoluyla sürekli olarak yeni bir kripto geçişi yoluna öncülük etmeyi ummaktadır.

Geliştiriciler ayrıca Cocos-BCX veya üçüncü taraf ekipler tarafından sağlanan işlevleri ve bileşenleri, takas edilemez token (NFT) borsaları, rehin dükkanları ve bankalar gibi oyun ekonomisi altyapıları oluşturmak için kullanabilir. Sonuç olarak, Cocos-BCX, oyuncuların sanal varlıklarını daha iyi yönetmelerine izin verirken “oyunculara daha fazla oyun sunmayı” hedefliyor.

Ek olarak Cocos-BCX, çok zincirli uyumlu varlık standartları ve etki alanları arası ağ geçitleri sağlayarak zincirler arası ve etki alanları arası varlık alışverişini mümkün kılar . Geliştiriciler, oyun içi ekonomilerini en iyi şekilde kolaylaştıran ve varlıklarını evrensel olarak aktarılabilir hale getiren blok zincirlerinde oyunları dağıtma esnekliğine sahip olacaklar. Kullanıcılar ayrıca alım satım ve depolama gibi amaçlarına en iyi şekilde hizmet eden varlıkları farklı zincirler arasında taşıma özgürlüğünden de yararlanabilir.

cocos analiz

Cocos Toplam Arzı Ne Kadar ?

Cocos-BCX Toplam Arz : 100.000.000 Cocos’ dir.

Önerilen Makaleler

Cocos-BCX Nereden ve Nasıl Alınır ?

Cocos-BCX Coin  alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle söz konusu borsalara kayıt işlemi yapmanız gerekmektedir. Eğer hala kaydınız yoksa Buradan Kayıt yaparak,  Kripto para borsası olan Gate.io ‘ dan kolayca alım-satım yapabilirsiniz.

COCOS-BCX Fiyat Grafik ve Piyasa Değeri !

Bilgi Kripto sitesinde , kripto paraların canlı fiyatını görüntüleyebilir ve analiz yapabilirsiniz . Cocos-BCX Coin Fiyat , Analiz , Yorum , Grafik , Hesap Makinesi , Piyasa Değeri ve daha fazlasına Buradan ulaşabilirsiniz !

[ccpw id=”5922″]

COCOS Coin Yorum ve Geleceği !

Cocos Coin Yorum Ve Geleceği ! Son zamanlarda, Cocos-bcx hızla çok gerçek bir fiyat zirvesine sıçradığı için fiyat değişikliği birçok kişiyi tamamen şok etti. Bir çok uzman gelecekte çoğu kripto para birimlerinin yükselişe geçeceğini iddia etse de , Kripto paralar için yasalar tam belirginleşmiş durumda değil . Ekonomide söz sahibi olan devletlerin , bu konulara hala çekimser yaklaşması gözden kaçmıyor . 

COCOS Coin Teknik Analiz  !

Cosos Coin kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu Cocos-bcx alım-satım derecesini görebilirsiniz. Cocos/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. Bilgi Kripto Teknik analiz aracı sadece bilgilendirme aracı olup , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler