Cumartesi, Temmuz 20, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberSandwich Network Nedir ? SANDWICH Coin Teknik Analiz , Yorum ve Geleceği...

Sandwich Network Nedir ? SANDWICH Coin Teknik Analiz , Yorum ve Geleceği !

Ön satışı 3 Ocak 2022 tarihinde tamamlanan SANDWICH Coin,  Sandwich Network tarafından oluşturulan yerel kripto para birimidir. Peki tam olarak  Sandwich Network Nedir ? SANDWICH Coin Teknik Analiz , Yorum ve Geleceği !

Sandwich Network Nedir ?

Sandwich Network ( SANDWICH Coin ) , bir kripto para birimi projesi başlatmak için kesin bir merkezdir. Kullanıcı dostu ve herkese daha az erişim izni. Sandwich gerçekten merkezi olmayan ve gözetim altında olmayan bir sistemdir, böylece bir Web3 cüzdanına bağlanan herhangi bir kullanıcı gelecekteki tüm Dapp’leri basabilir, başlatabilir, kilitleyebilir ve kullanabilir.

BETA Lansmanı : Proje başlatıcıların bir token basması, özel turlara ev sahipliği yapması, bir ön satış başlatması ve tokenları kilitlemesi için güvenli ve kolay bir yol oluşturmuş. Yeni belirteç özellikleri, trend sözleşmeler ve beyaz listeye alınmış ön satış sözleşmeleri gibi yeni işlevler için haftalık güncellemeler sunuyor.

SAFU : Sandwich SAFU ile; Ağır güvenlik özelliklerine sahip merkezi olmayan bir fırlatma rampası, başvuranların projelerini başlatmaları için çıtayı yükseltmektedirler. Böylece SAFU’da lansman için tüm kutuları işaretleyen projeler otomatik olarak ‘Ciddi proje’ işareti alacaktır.

Araçlar : Yeni kripto projelerinin lansmanı için tek durak olmayı hedefleyen SandwichTools, DEX ticareti için en kapsamlı araç kutusunu sağlayacaktır. Tüm yatırımları tek bir yerden takip etmek için piyasa hareketlerini, istatistikleri analiz edin ve tahmin edin ve kişisel cüzdanları bağlayın. Masaüstü, tablet, mobil ve sonraki sürümlerde IOS/Android’de kullanılabilir.

Swap :  Tüm Dapp’leri ve araçları bir araya getirmek ve yerel çok zincirli DEX ticaret platformu SandwichSwap ile bağlamak. SandwichLaunch-, Mint & Lock’ta desteklenen tüm zincirlerle başlatılıyor

sandwich coin analiz

Sandwich Network öne çıkan özelliklerine değinecek olursak şu şekildedir ;

 • Yatırımcılar için oluşturulmuş ve optimize edilmiştir
 • Hiper optimize akıllı sözleşmeler
 • Dinamik ücret entegrasyon sistemi
 • Devrim niteliğinde self servis reklam sistemi
 • Herkese izinsiz erişim

DEX tokenlerini takas etmek veya kendi kripto para projelerini başlatmak için ihtiyaç duyulan tüm araç ve uygulamalarla basit bir ekosistem sağlar. İzinsiz ve tamamen merkezi olmayan.

 • SandwichSAFU’daki en üst düzey projelerin tohum, özel ve halka açık turlarına katılın.
 • Tüm araçlarda ve uygulamalarda indirimler.
 • Yeni güncellemeler ve işlevsellik için kilit yönetim oyları.
 • Cüzdan takibi gibi premium araçlara ve uygulamalara erişim.
 • SandwichSwap aracılığıyla stake etme ve çiftçilik.
 • Her yeni güncelleme ve uygulama ile daha fazla belirteç yardımcı programından yararlanın.

Sandwich Network Toplam Arzı Ne Kadar ?

SANDWICH Coin Toplam Arz : 1.000.000.000 Sandwich ‘ dir.

Önerilen Makaleler

SANDWICH Coin Fiyat , Grafik ve Piyasa Değeri ! 

Kıyaslıyoruz sitesinde , kripto paraların canlı fiyatını görüntüleyebilir ve analiz yapabilirsiniz . Sandwich Coin Fiyat , Analiz , Yorum , Grafik , Hesap Makinesi , Piyasa Değeri ve daha fazlasına Buradan ulaşabilirsiniz !

Sandwich Network Nereden ve Nasıl Alınır ?

Sandwich Network alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle söz konusu borsalara kayıt işlemi yapmanız gerekmektedir. Eğer hala kaydınız yoksa buradan Kayıt yaparak Gate.io Kripto para borsasından kolayca alım-satım yapabilirsiniz.

SANDWICH Coin Yorum ve Geleceği  !

Sandwich Coin Yorum Ve Geleceği ! Son zamanlarda, Sandwich Network  hızla çok gerçek bir fiyat zirvesine sıçradığı için fiyat değişikliği birçok kişiyi tamamen şok etti. Bir çok uzman gelecekte çoğu kripto para birimlerinin yükselişe geçeceğini iddia etse de , Kripto paralar için yasalar tam belirginleşmiş durumda değil . Ekonomide söz sahibi olan devletlerin , bu konulara hala çekimser yaklaşması gözden kaçmıyor . 

SANDWICH Coin Teknik Analiz !

SANDWICH Coin kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu Sandwich Network alım-satım derecesini görebilirsiniz. Sandwich /USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. kiyasliyoruz Teknik analiz aracı sadece bilgilendirme aracı olup , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.

Güncellenecektir ..

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler