Perşembe, Mayıs 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberBinance Referans Kodu : YW1EF2U8 , Binance %20 Ref !

Binance Referans Kodu : YW1EF2U8 , Binance %20 Ref !

Borsalarda yer alan yüksek komisyonlar , kullanıcılar tarafından farklı borsa arayışlarına sebep olmaktadır. Kıyaslıyoruz web sitesi okurlarımıza en yüksek komisyon indirimi olan Binance %20 Komisyon indirimi kampanyasından faydalanmalarını sağlayacaktır. İşte  Binance Referans Kodu ! Binance %20 Komisyon İndirimi ! Binance 20 Ref Kodu !

binance %20 komisyon indirimi

Binance Referans Kodu !

Kripto para alım satım işlemlerinde , borsalar kullanıcılardan belirli bir miktar komisyon kesintisi yapmaktadır. Bu tutarlar bazen çok yüksek olarak kullanıcılara yansımaktadır. Komisyon olayını örneklendirmek gerekir ise , 200.000 TL lik bir alım satım işleminde 0,1  oranında bir komisyon kesintisi yaşayacaksınız . Bu ‘da yaklaşık olarak , 200 TL civarında bir komisyon olarak hesabınızdan düşecektir. Satım işleminde de aynı oran geçerlidir.

Binance yüzde 20 Referans Kodu sayesinde , en yüksek komisyon indirimi elde ederek , kesintiyi % 20 oranında düşürebilirsiniz . Binance %20 komisyon indirimi uygulamasından yararlanabilmek için , daha önce kayıtlı bir Binance hesabı olmaması gerekiyor. Komisyon indirimleri yalnızca yeni kayıt ekranı esnasında uygulanabilmektedir . Kıyaslıyoruz okurlarına özel ‘BURADA‘ yer alan bağlantıdan yüzde 20 komisyon indirimine hak kazanacaksınız .

Binance Komisyon İndirim Oranları

Binance borsası kayıt esnasında size sunulan komisyon indirimini göstermektedir. Direk site üzerinden yapılan işlemlerinde , Binance borsası herhangi bir komisyon indirimi uygulamamaktadır. Sizlerde Binance ‘a kayıt olduktan sonra , referans bağlantısı oluşturarak , arkadaşlarınızı komisyon indirim linkinizden faydalanmasını sağlayabilirsiniz .

 • En yüksek Komisyon İndirimi %20
 • %15 
 • %10
 • %5
 • Referans sistemi ile kayıt olmayan kullanıcılar , Binance standart komisyon oranlarında kesinti yaşayacaktır. 

Binance %20 Referans Kodu : YW1EF2U8

Eğer mevcut bir Binance hesabınız bulunmuyor ise  yapmanız gereken işlem çok basit . Binance kayıt olma işlem sırası ;

 • Düşük komisyon ücretleri , 1000 ‘den  fazla kripto para birimi ile , tüm kripto borsaları arasında ilk sırada yer alan en çok güvenilen Kripto Para Borsasına ,  BURADAN KAYIT OLUNUZ !
 • Hesap kurulumu için açılış ekranına , Mail adresiniz ve herhangi bir güvenilir şifre oluşturun .
 • Mail ve şifre işlemlerini tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama kodu gidecektir. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
 • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulamasını tamamlayınız .
 • Daha sonra , KYC doğrulamasını gerçekleştirin . Bunları legal ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Kimlik Doğrulama veya Müşterini Tanı (KYC) standartları, hesabınızı dolandırıcılığa karşı korumak ve yolsuzluk, kara para aklama ve terör finansmanını önlemek için tasarlanmıştır.
 • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra , Binance üyeliğiniz aktif olacaktır.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler