Salı, Haziran 25, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberFTX TR Nedir ? FTX TR Kayıt Ve Hesap Açma !

FTX TR Nedir ? FTX TR Kayıt Ve Hesap Açma !

Türkiye kripto para alım satım işlem hacminde dünya üzerinde ilk 10’da yer almaktadır . Kripto para borsaları , kullanıcılara daha iyi hizmet verebilmek , ayrıca yasalara uygun bir şekilde hareket edebilmek adına ülkemizde global borsaların , Türkiye versiyonlarını açmaktadır . Bu borsalardan biri de FTX borsasıdır . Peki tam olarak , FTX TR Nedir ? FTX TR Kayıt Ve Hesap Açma !

FTX TR Nedir ?

Basit bir anlatım ile FTX TR , global çapta hizmet veren FTX borsasının Türk kullanıcıları için oluşturulmuş , resmi bir şirkete ve unvana sahip kripto para borsasıdır . Bilmeniz gereken en önemli nokta , dünya üzerinde neredeyse 1000’e yakın kripto para borsaları bulunmaktadır . Fakat kullanıcılar için , güven , sadelik , kolaylık gibi unsurlar borsa seçiminde en önemli faktörlerdir . Ülkemizde kripto para konusunda daha yasalar ve gelişmeler tam oturmadan ,  FTX Global borsası , Türk kullanıcılar için FTX TR platformuna hayata geçirerek güven sağlamayı başarmıştır . FTX Global 1000’lerce borsa arasından piyasada yer alan en iyi 3. borsa konumundadır. Bu kadar büyük bir borsanın ülkemizde faaliyet göstermesi için FTX TR platformunu hayata geçirmesi , Türk kullanıcılar için avantajları ve faydaları da yanında getirecektir . Peki FTX TR borsasında nasıl hesap açılır ?

ftx tr hesap açma

FTX TR Kayıt Ve Hesap Açma !

Türkiye’nin en büyük borsalarından biri konumuna gelen FTX TR ‘ye benzersiz avantahlar ve düşük komisyon indirimi kayıt olun ! , Komisyonlar cebinizde kalsın !

  • BURADAN , FTX TR kayıt işlemini başlatın !
  • Açılan sayfada komisyon indiriminizin aktif olduğundan emin olun .
  • Daha sonra , Mail , Mail Tekrarı ve Şifre kısımlarını doldurun .
  • Alt kısımda yer alan Açık Rıza Beyanına Tik atın .
  • Tüm kısımları doldurduktan Hesap Oluştur yazısına tıklayın .
  • Bu adımdan sonra, Türk vatandaşı olduğunuzu teyit etmek için sizden istenilen kişisel bilgileri doldurun .
  • Bu kısımda yer alan bilgiler eksiksiz ve doğru bir şekilde olmak zorundadır .
  • Kimlik doğrulamasını tamamladıktan sonra , hesabınıza itibara para ve kripto para yatırma çekme işlemlerine başlayabilirsiniz .

Tüm kayıt işlemlerinden sonra FTX TR borsasına itibari para yatırma işlemi gerçekleştirerek , piyasada yer alan kripto paralara yatırım yapabilir yada çekebilirsiniz . FTX TR borsası an itibari ile , Ziraat Bankası, Vakıfbank, Akbank ve Diğer Bankalar ile anlaşma içerisindedir . Bu bankalar üzerinden , havale ve eft yöntemi ile para  yatırabilir ve çekebilirsiniz .

Önerilen Makaleler

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler