Pazar, Mayıs 26, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberLucrosus Capital Nedir ? LUCA Coin Nedir , Nasıl Alınır ?

Lucrosus Capital Nedir ? LUCA Coin Nedir , Nasıl Alınır ?

Lucrosus Capital ön satış esnasında Coin Market Cap’de listelendi . 100 kademe sürecek ön satış 48 saat içerisinde 10 kademeyi aşarak büyük bir başarı elde etti . Lucrosus Capital Nedir ? LUCA Coin Nedir , Nasıl Alınır ?

Lucrosus Capital Nedir ?

Lucrosus Capital , en gelişen blok zinciri projelerinin gelişimini teşvik ederek dünyada devrim yaratmayı amaçlamaktadır .  Blockchain teknolojisinin bir sonraki dünya çapında devrim olacağına kesinlikle inanan proje sahipleri , bu nedenle, kripto para piyasasına göz atmayı hedeflemektedir . Lucrosus , girişim fonu girişimlerini daha geniş bir kitleyle paylaşmak tüm sektör üzerinde son derece olumlu bir etkisi olacaktır.

Lucrosus Capital, yüksek değerli projelerin araştırılmasını otomatikleştirmeye ve pazar trendlerini analiz etmeye adanmış benzersiz bir AI algoritması kullanarak kapsamlı bir şekilde avantaj sağlar.

LUCA Coin Nedir ?

Luca Coin , Lucrosus Capital platformunun ana belirtecidir . Luca Coin 100 aşamadan oluşan bir ön satış ile kullanıcılara sunulacaktır . Luca Coin çok kısa bir sürede 10 kademeyi tamamlamıştır . Her kademe sonrasında ön satış fiyatı yükselmektedir . Toplam 100 kademe sonra ön satış sona erecektir .

lucrosus capital

LUCA Coin Nasıl Alınır ?

  • Öncelik ile $LUCA Coin ön satış sitesine girmelisiniz. BURADAN siteye giriş yapınız !
  • Referans Kodu sayesinde , %5 extra coin kazanabilirsiniz .
  • Açılan sayfada Mail Adresinizi , Şifrenizi , Şifre Tekrarını Doldurun !
  • Email , password ve repeat password ( Şifre tekrarı ) kısmı doldurduktan sonra , en altta yer alan boş kutucuğa tik atın .
  •  Daha Continue diyerek kaydınızı onaylayınız. Mail adresinizden kullanıcı doğrulamasını tamamlayın .
  • Tüm doğrulama işlemleri tamamlandıktan sonra , Coinbase , Apple Pay , Google Pay ve Metamask üzerinden alım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz .
  • Ödeme işlemi için satın alma kısmında talep ettiğiniz formatı seçerek işlemini tamamlayabilirsiniz .

luca coin nasıl alınır

Lucrosus Capital Ekip !

Lucrosus Capital projesinde ekip ve whitepaper sitesinde belirtilmiştir . Projenin kurucusu ve ceo’su , Piotr Barbachowski ‘dir .

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler