Cumartesi, Haziran 15, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberKuCoin , Inflation Hedging Coin (IHC) Coin 'i Listeliyor !

KuCoin , Inflation Hedging Coin (IHC) Coin ‘i Listeliyor !

Tüm kripto para borsaları içerisinde ilk 5 içerisinde yer alan KuCoin yeni bir altcoin listelemesini duyurdu ! Peki , KuCoin , Inflation Hedging Coin (IHC) Coin ‘i Listeliyor ! 

ihc coin kucoin

KuCoin alım satım platformumuza gelecek yeni bir harika projeyi duyurmaktan son derece gurur duyar. Inflation Hedging Coin (IHC) artık KuCoin’de. Desteklenen alım satım çifti IHC/USDT.

Buradan KuCoin Kaydınızı Başlatın , Bonus Kazanın ! 

  • Hemen Para Yatırma (Desteklenen Ağ: BEP20)
  • Alım Satım: 10 Haziran 2022, 13:00 (UTC+3)
  • Çekme: 11 Haziran 2022, 13:00 (UTC+3)
Toplam Arz Piyasa Değeri Çıkarma Tarihi Mutabakat Protokolü
623,088,728,275 IHC $14,426,520 2021-08-25
Dolaşımdaki Arz 24 saatlik Hacim Çıkarma Fiyatı Kriptografik Algoritma
101,806,053,874 IHC $604,731 0.3 MNT

Inflation Hedging Coin (IHC) Coin Nedir ?

Inflation Hedging Coin(IHC), herhangi bir çözümü veya desteği olmayan başka bir spekülatif kripto para birimi değildir. IHC, değer deposunu korumak için ABD enflasyon oranındaki toplam piyasa değerinden her yıl kendini yakıyor ve toplam piyasa değeri, token sahiplerinin cüzdanlarındaki IHC tokenlarının sayısına eşit olana kadar bunu yapmaya devam edecek.

IHC belirteci %5 işlem ücretine tabi olacaktır. İşlem ücretleri, kurucular ve ekip üyeleri hariç, düzenli olarak tüm token sahiplerine biriktirilecek ve yeniden dağıtılacaktır. Yüksek işlem ücreti, token sahiplerini, ticaret yapmak yerine tokenlerini TUTMAya teşvik ederek, bu değişken kripto para birimi alanında fiyat istikrarı sağlar.

Zincir üstü cüzdan uygulamamız aracılığıyla, IHC token sahipleri fiat kredisi ve verim çiftçiliği gibi finansal hizmetler alacaklar.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler