Cumartesi, Haziran 15, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberMovez Coin Nedir ? Movez Coin Yorumları 2022

Movez Coin Nedir ? Movez Coin Yorumları 2022

Yeni çıkacak altcoin Movez kullanıcılar tarafından merak konusu olmuş durumda . Peki tam olarak , Movez Coin Nedir ? Movez Coin Yorumları 2022 ! Movez alım rehberi .

movez coin yorumları

MoveZ – Fitness hiç bu kadar ödüllendirici olmamıştı! Hırslarınız ve en son Web3 teknolojisiyle beslenen MoveZ, bir fitness devrimine güç veriyor ve siz de bunun bir parçasısınız!

Movez Coin Nedir ?

MoveZ’in kazanma yeteneği, dünya çapında on milyonlarca insanı daha sağlıklı bir yaşam tarzına teşvik etmeyi, onlara web3’ün ne kadar devrimsel olabileceğini ve olacağını tanıtmayı amaçlarken, sosyal unsurlarına ve basit kullanıcı arayüzüne güvenerek kullanıcıyı teşvik eden uzun ömürlü bir platform geliştirmeye güveniyor.

Kullanıcılar, yalnızca içeride ve dışarıda hareket ederek, koşarak, yürüyerek, koşarak ve yüzerek , çok sayıda yardım kuruluşuna bağışlanabilecek veya kâr amacıyla nakde çevrilebilecek IN-APP para birimi kazanacaklar. In-App uygulama içersinde elde edilebilecek kazanç türüdür . Daha sonra bu kazançları borsalara transfer edebilir , trade işlemi yapabilirsiniz . 

Movez uygulaması çift token sistemine sahiptir . Uygulama İçi Token: $BURNZ , Yönetim Tokeni: $MOVEZ ‘dir . 

MOVEZ’in misyonu, yalnızca daha fazla insanı sağlıklarını iyileştirmeye ve fitness hedeflerine ulaşmaya teşvik ederek fitness endüstrisinde devrim yaratmak değil, aynı zamanda benzersiz bir merkezi olmayan platform aracılığıyla karları platform sahiplerinden platform kullanıcılarına kaydırmak . 

MoveZ uygulaması beta, Q2 2022’de piyasaya sürülecek şekilde ayarlandı. MOVEZ’in kazan-kazan ekosistemine katılmak için kullanıcıların NFT varlıklarına sahip olmaları gerekmez. Bunun yerine, ya arkadaşları tarafından davet edilerek başlayabilirler ya da kazanmaya başlamalarını sağlayacak olan üçüncü kademede yer alabilirler.

Movez Token Dağılımı

  • Ekosistem/ödüller: %44
  • Takım/danışmanlar: %18
  • Yedek: %2
  • Likidite: %10
  • Tohum/Özel: %20
  • Kamu: %6

Movez Coin Nereden Alınır ?

Movez Coin aynı gün içerisinde 2 farklı borsada listelenecektir . Bunlar Gateio , Mexc ‘dir . Mexc borsası ilk olarak listeleyecek borsadır .

  • Buradan kaydınızı başlatın .
  • Açılan sayfada yer alan bilgileri doldurun .
  • Doğrulama işlemlerini tamamlayın .
  • Tüm bu işlemlerin ardından Movez alım-satım işlemlerine başlayabilirsiniz .

Movez Coin Yorumları 2022

Movez coin aynı anda borsa listeleme haberleri ile kullanıcılara listelemede bir problem olmadığına dair güven veriyor . Fakat listeleme gerçekleşmeden bir altcoin hakkında yorum yapmak doğru değildir . Listeleme sonrası Movez geleceği , grafik , analiz bu sayfada güncellenecektir .

 

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler