Cumartesi, Haziran 15, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberDYP Coin Nedir ? Defi Yield Yorumları !

DYP Coin Nedir ? Defi Yield Yorumları !

Yükselişe geçen DYP Coin kullanıcılar için merak konusu olmuş durumda . Bu yazımızda DeFi Yield Protocol (DYP) Coin Nedir ? DYP Coin yorumlarını sizlere aktaracağız . 

dyp coin yorumları

DYP Coin Nedir ?

DYP Coin , Defi Yield protokolünün ana tokenidir . Toplam , dolaşan arz miktarı , ATH , ATL seviyeleri aşağıdaki tabloda yer almaktadır .

DYP Coin’i Şimdi Bonus İle Alım-Satım Yapmaya Başlayın !

DYP Coin Verileri

DeFi Yield Protocol (DYP)
Veriler
Dolaşan Arz
20.257.637 DYP
Toplam Arz
30.000.000 DYP
Maksimum Arz 
25.651.531 DYP
Çıkış Tarihi
2020
ATH / ATL
$5.20 / $0.0557

Defi Yield Nedir  ?

DeFi Yield Protokolü, herkesin likidite sağlamasına ve ilk kez Ethereum ile ödüllendirilmesine izin veren benzersiz bir platform geliştiriyor. Aynı zamanda platform, bir DYP anti-manipülasyon özelliği entegre ederek hem token fiyat istikrarını hem de son kullanıcılar için güvenli ve basitleştirilmiş DeFi’yi korur.

DYP Coin Yorumları 2022

Burada yer alan veriler kullanıcı bilgilendirmek amaçlı toplanmıştır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir .

Digitalpricecoin : Tahmin verisi analizine göre DYP fiyatının 0,24 dolar seviyesini geçmesi bekleniyor Yıl sonuna kadar DeFi Yield Protokolünün minimum 0,23 $ ücrete ulaşması bekleniyor . Ayrıca DYP fiyatı maksimum 0,26$ seviyesine ulaşabilir . Yatırımcılar ve kripto varlık sahipleri, DPY Coin Fiyat Tahmini 2022 .

Wallet İnvestor : DeFi Yield Protokolü tahmini fiyat ve teknik analizine göre, 2022’de DYP fiyatının 0,076 $ ortalama fiyat seviyesini geçmesi bekleniyor, DYP Coinin cari yıl sonunda beklenen minimum fiyat değeri 0,074 $ olabilir . 

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler