Cumartesi, Temmuz 20, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberAventus (AVT) Coin Nedir ? AVT Coin Yorumları 2022

Aventus (AVT) Coin Nedir ? AVT Coin Yorumları 2022

Yükselişe geçen AVT coin kullanıcılar merak konusu . Bu yazımızda Aventus (AVT) Coin Nedir ? AVT Coin Yorumları 2022 bilgilerini sizlerle paylaşacağız .

avt coin yorumları

Aventus Nedir ?

Aventus Ağı (AvN), Ethereum işlemlerine ölçeklenebilirlik, daha düşük maliyetler ve hız getiren bir katman-2 blok zinciri protokolüdür. Dijital varlık ihracını, yönetimini ve sahipliğini sağlar, izin verilen blok zincirlerinin ölçeğini ve halka açık blok zincirlerinin güvenliğini ve birlikte çalışabilirliğini her ikisinin de eksiklikleri olmadan getirir.

AVT Coin Nedir ?

Aventus Network’ün yerel belirteci olan AVT, katılımcıların ekonomik teşviklerini hizalayarak halka açık Ethereum ağında ölçeklenebilirlik, hız ve maliyet etkinliği sağlamak için Aventus’un hisse kanıtı tabanlı katman-2 çözümünde kullanılır.

Aventus Ağı’nda AVT’nin temel olduğu 2 birincil kişi vardır.

  1. Bir düğümü işletmek için AVT‘ye bahis yapan işlem işlemcisi (veya doğrulayıcı), Ağa zarar veren davranışlarda bulunursa AVT mevduatını kaybederek kişisel olarak zarar görür.
  2. AVT’yi işlem işlemcisine gaz ücreti olarak ödeyen işlem oluşturucu. İşlem başına tam maliyet, yaratıcının ne
    ödemeye istekli olduğunu belirttiği ve işlemcinin ücretlerden memnun kalırsa işleme koyduğu bir serbest piyasa tarafından belirlenir.

DeFi Analojisi (Verimli Tarım) : Aventus, bir seçenek olarak verim çiftçiliği sunmaz. Bununla birlikte, Aventus Validators’ın bir getiri (ödenen ücretler) karşılığında AVT’ye (risk altındaki varlık, çıkışta iade edilen) katkıda bulunmasında bazı benzerlikler vardır.

AVT Coin Nereden Alınır ?

AVT Coini yeni çıkan coinlerin listelendiği borsadan alabilirsiniz . Bonus ile kaydolmak için Buradan kayıt işleminizi başlatabilirsiniz .

AVT Coin Yorumları 2022

Burada yer alan veriler kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir .

CoinArbitrageBot :  İyimser ve bu yıl yaklaşık 2,06 dolara yükseleceğini gösteren bir AVT fiyat tahmini yapıyor. 2023’te token yaklaşık 3,37 dolara ulaşacak, 2024’te ise Aventus 5,93 doların biraz üzerinde işlem görecek. Sitenin 2025 için Aventus fiyat tahmini var ve o yıl 9,60 dolara ulaşması gerektiğini söylüyor.

Digital Coin Price : AVT’nin Temmuz ayında %40’ın üzerinde bir yükselişi temsil eden 1,55$’a ulaşması gerektiğini, ancak bu fiyat noktasında dalgalı olduğunu ve Aralık ayında 1,57$ değerinde olduğunu söylüyor. Site, madeni paranın 2023’te ortalama 1,59 dolar, 2024’te 1,69 dolar ve 2025’te 2,11 dolar değerinde olacağını tahmin ediyor. Site,  2030 için Aventus’un ortalama 5,03 dolarlık bir fiyat tahmini yapıyor ve ayrıca 5 dolarlık bariyerin Ocak ayında kırılacağını öne sürüyor.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler