Cumartesi, Nisan 20, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberProject SEED (Shill) Coin Nedir , Nasıl Alınır ?

Project SEED (Shill) Coin Nedir , Nasıl Alınır ?

Bitcoin Fiyatını 2'ye Katladı. Popüler Altcoin Solana 4'e Katladı. Kripto Piyasasında Boğa Başlıyor!


Şimdi Kaydol, Boğadan Önce Yerini Al

Project SEED, sanat, tasarım ve oyun geliştirme konularında önemli deneyime sahip 50’den fazla girişimci, tasarımcı, sanatçı ve geliştiriciden oluşan bir gruptur. Project SEED (Shill) Coin Nedir , Nasıl Alınır ?

Project SEED uluslararası ekibi, oyun oynamaya ve oyun endüstrisinde devrim yaratmaya yönelik güçlü bir tutkuyla birleşti.

Project SEED  nedir

Project SEED (Shill) Coin Nedir ?

SHILL Token, Multi Blockchain kullanan ve Yönetişim, GameFi ve NFT‘yi entegre eden mobil odaklı blockchain oyun ekosistemi oluşturan bir AAA Oyun Stüdyosu olan Project SEED’in yardımcı belirtecidir.

SHILL Token kullanım durumları şunları içerir:

  • Tüm oyun içi işlemler
  • Çeşitli avantajlar elde etmek için esnetme
  • Yönetim, proje geliştirmeyi belirlemek için oy kullanır

3 zincir üstü anahtar öğe: NFT + DeFi + DAO

NFT: Oyuncular kendi NFT’lerini oluşturabilir ve oyun içi NFT pazarında takas edilebilen sabit arz ile kendi varlıkları haline getirebilirler. Project SEED’de oyun varlıklarının likiditesini artırmak için 2 tür NFT pazar yeri vardır: P2P ve Kiralık Pazar Yerleri.

DeFi : Oyun içi DEX, oyuncuların birkaç jeton çiftiyle jeton alıp satabilecekleri Uygulama İçi para değiştiriciye sahiptir. Ayrıca, SHILL tokenlarını ödül olarak verecek olan likidite sağlayıcı jetonlarında pay sahibi olma platformudur.

DAO : Oyuncular dünyayı ve ekosistemi yönetir. Oyuncuların oyun geliştirme, dünya geliştirme, ekipman geliştirme vb. konularda teklif vermeleri ve oy kullanmaları için platformda oylama yapılacak.

SEED Projesinin Kurucuları Kimdir?

SEED Projesi 2 şefin buluşudur: exBinance CM’leri Liko Subakti, Mohammed Elelu-Bashir ve Dinh Thi Thao Trang, 2018’de Binance’de çalışırken tanıştılar ve geliştiriciler Baskoro Hadi ve Alex Setiawan, en iyi şirketlerde deneyime sahip 15 yıllık arkadaşlar ABD’de.

Bu projede şu anda Binance, Crypto.com, PlayStation, Transformers® ve Marvel Ultimate Alliance 2® deneyimi olan sanatçılar ve geliştiriciler de dahil olmak üzere 30’dan fazla personel çalışıyor.

Project SEED (Shill) Coin  Nasıl Alınır ?

Shill Coin alım-satım işlemleriniz için KuCoin borsasında yer almaktadır. Kucoin tüm borsalar arasında ilk 5 içerisinde yer almaktadır . Aşağıdaki rehberi takip ederek bonus kazanabilirsiniz .

  • ERSDL Coin alım-satım işlemleri için , BURADAN  (BONUS) üyelik işlemlerinizi başlatın.
  • Belirtilen sürede kaydınızı başlatın ödüller kazanın .
  • Sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler