Salı, Haziran 25, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto Para BorsalarıPlatON (LAT Coin) Nedir?

PlatON (LAT Coin) Nedir?

blok zinciri tabanlı işbirlikçi bir yapay zeka ağ olan PlatON (LAT Coin) Nedir, Nasıl Alınır?

LAT Coin alım-satım işlemine başlamak için hemen buradan OKX borsasına katılın ve fırsatı kaçırmayın!

PlatON (LAT Coin) Nedir?

PlatON Network blok zinciri tabanlı işbirlikçi bir yapay zeka ağıdır. Protokol, geliştiricilerin yapay zeka için küresel bir pazar oluşturmada açık kaynaklı blok zinciri altyapısını kullanmasına olanak tanır.

PlatON Network kullanıcıların veri sahipliğini ve gizliliğini korumak için modern şifreleme tekniklerini benimser. Örneğin protokol, giriş verilerinin gizliliğini ve hesaplama mantığını korumak için homomorfik şifrelemeyi güvenli çok taraflı hesaplama ile entegre eder. PlatON Network’ün gizlilik özellikleri, yapay zekayı demokratikleştirmeye ve topluluk için güvenli yapay genel zeka oluşturmaya yardımcı olur.

PlatON Network kullanıcıların veri varlıkları, algoritma modelleri ve hesaplama gücü alım satımı yapabileceği bir yapay zeka piyasası kurar. Veri alım satım piyasasında, gizliliği koruyan hesaplama, veri varlıklarının küresel olarak uyumluluk dolaşımını gerçekleştirir. Bunun yanı sıra, PlatON Network’ün gizlilik özellikleri, AI modellerinin uyumlu veri erişimi oluşturmasına yardımcı olur.

LAT, PlatON Network’ün native tokenidir ve iki temel işleve hizmet eder: veri al-sat piyasası için bir ödeme aracı olarak ve ağın doğrulayıcılarını devretmek için bir araç olarak. Kullanıcılar veri kullanımı, bilgi işlem gücü ve algoritmalar sağlama karşılığında LAT kazanabilir. LAT ayrıca, topluluk doğrulayıcıları devretmek için LAT’ı kullanabileceği veya kendilerini stake ederek bir doğrulayıcı olabileceği için, PlatON Ağının güvenliğini de sağlar.

PlatOn Network mainnet’inin lansmanı Nisan 2021’de yapılmıştır. Yakın gelecekte protokol, gizliliği koruyan bir ağ yayınlamayı ve Ethereum ile tam uyumlu hale gelmeyi planlıyor. PlatOn Network, gizlilik koruma teknolojisi devreye girdiğinde AI merkeziyetsiz uygulamaları ve işbirliğine dayalı bir AI ağını yayınlayacak.

İlginizi çekebilir

LAT kurucusu kim?

PlatON Network, Fenbushi Capital ve Wanxiang Blockchain Labs’ı da kuran Xiao Feng tarafından kuruldu. Projenin baş teknoloji sorumlusu olarak gösterilen James Qu, daha önce Morgan Stanley’de yönetici direktör olarak görev yaptı.

PlatON Coin nasıl alınır?

lat coin alım-satım işlemleri için öncelikle makale girişinde bulunan link üzerinden kayıt işleminizi gerçekleştirin. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra yapacağınız öncelikli işlem kimlik doğrulaması olmalıdır.. Sizden istenilen bilgileri legal bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Hesabınıza para transferi gerçekleştirdikten sonra coin ticaretine başlayabilirsiniz.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler