Salı, Haziran 25, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto Para BorsalarıTopGoal Coin (GOAL Coin) Gateio Borsasında!

TopGoal Coin (GOAL Coin) Gateio Borsasında!

TopGoal ( GOAL Coin) Huobi Borsasında listelenme haberinin ardından gündeme gelirken TopGoal projesi ile ilgili en çok merak edilenleri derledik, işte detaylar. TopGoal Coin (GOAL Coin) Nedir, Nasıl Alınır?

GOAL alım satım işlmeleri için hemen buradan Gateio Borsasına kayıt olunuz!

TopGoal Coin (GOAL Coin) Nedir?

TopGoal, dünyanın en popüler sporu olan futbolun NFT ve blockchain ile güçlendirilmiş metaverse’sine sahip resmi lisanslı bir dijital koleksiyon ürünüdür.

Taraftarlara NFT ve dijital oyunların sunabileceği en iyi deneyimi sunmak için dünyaca ünlü futbolcular, kulüpler ve kurumlarla iş birliği yapıyor. Sadece sana ait olan efsanevi futbolcu kartlarıyla oyuna katıl ve oyna, fantezi kadronu kur ve desteklediğin oyuncuların en güzel anlarını toplanabilir.

TopGoal, resmi lisanslı dijital koleksiyon öğeleri, fütüristik web3 futbol oyunu ve spor SocialFi ile desteklenen bir futbol meta veri deposudur. Kendi futbol yapay zekası, 3D Hareket Motoru, Metahuman Tasarımı ve Platformlar Arası Uyumluluk teknolojisiyle, spor yıldızları, kulüpleri, kurumları ve taraftarları için yeni bir dijital deneyim ve sanal alan sağlayarak daha fazlasını sunarken sporu Web3’e bağlamaya admışlardır. oyunlar, spor ve eğlence unsurları.

TopGoal toplam arzı ne kadar?

Goal toplam arz 1 milyar adet.

TopGoal coin Ön Satış fiyatı nedir?

Goal, Token Ön Satış fiyatı 1 dolar.

TopGoal kime ait, kurucusu kim

TopGoal, Güney Kore Menşeili bir projedir.

TopGoal Nasıl Alınır?

Goal alım-satım işlemlerine başlamak için Gateio Borsasına kayıt olmanız gerekmektedir. (Aşağıda bulunan link üzerinden kaydınızı tamamlayabilirsiniz.) Kayıt işlemi sırasında istenilen bilgileri legal bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Kayıt işlemi tamamladıktan sonra yapılacak ilk işlem kimlik doğrulaması olmalıdır.

Gateio Borsası Nedir?

Piyasaya yeni çıkan coinlerin çoğunun ilk listelemeleri ,  Gate io borsası tarafından gerçekleştiğini biliyor muydunuz ?  Gate io 2013 yılında kurulan en eski ve en büyük kripto para borsalarından biridir . Yaklaşık 1000 ‘e yakın Kripto Para borsası içinden ilk 10 sırada yer almaktadır. Devamı

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler