Salı, Temmuz 16, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberCustodiy Coin Nedir? CTY Coin Nasıl Alınır?

Custodiy Coin Nedir? CTY Coin Nasıl Alınır?

Akıllı Sözleşmelerin oluşturulması için bir platform olan Custodiy Coin (CTY Coin) Nedir, Nasıl Alınır?

CTY Coin alım-satım işlemine başlamak için hemen buradan Gateio borsasına katılın ve fırsatı kaçırmayın!

Custodiy Coin (CTY Coin) Nedir?

CustoDIY, Akıllı Sözleşmelerin oluşturulması için bir platform olup, Web sitesi WEB3 doğrudan BNBChain ile entegre edilmiştir. Birden fazla zincirde sözleşme açmak için WebApp: ETH ve Binance.

Sabit madeni paraların kullanılması, sözleşmenin sahip olduğu değerin istikrarını garanti eder. Custodiy, USDT, USDC, PAX, BUSD gibi stablecoin’leri kullanır.

Sözleşmelerin açılması veya belgelerin arşivlenmesi gibi Gözetim Web uygulamasındaki tüm hizmetler $CTY token ile ödenir.

Bankacılık sektöründe deneyime sahip, blok zinciri vizyonu ve tutkusu olan figürlerden oluşan İtalyan ekibi, blok zincirinin işlevselliğini günlük hayata entegre etmek için çalışmaktadırlar.

İlginizi çekebilir

CTY Coin Nasıl Alınır?

CTY Coin, alım satımına başlamak için öncelikle makale girişinde bulunan link üzerinden borsaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra yapacağınız ilk işlem KYC doğrulaması olmalıdır.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler