Pazar, Nisan 14, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberMythos Coin Nedir? MYTH Coin Nasıl Alınır?

Mythos Coin Nedir? MYTH Coin Nasıl Alınır?

Bitcoin Fiyatını 2'ye Katladı. Popüler Altcoin Solana 4'e Katladı. Kripto Piyasasında Boğa Başlıyor!


Şimdi Kaydol, Boğadan Önce Yerini Al

Mythos coin , oyun dünyasını demokratikleştirmeyi ve oyuncuların ve içerik oluşturucuların değer zincirine katılmasına izin vermeyi amaçlamaktadır.  Mythos Coin Nedir? MYTH Coin Nasıl Alınır?

alım-satım işlemleri için hemen Buradan Gateio borsasına katılın ve BONUS kazanın.

Mythos Coin Nedir? MYTH Coin Nasıl Alınır?

Mythos Vakfı ve DAO, oyuncuların ve içerik oluşturucuların değer zincirine katılmasına izin vererek oyun dünyasını demokratikleştirmek için tasarlanmış bir projedir.

Çok zincirli ekosistemleri, birleşik pazarları ve çok tokenlu oyun ekonomileri için merkezi olmayan yönetişim mekanizmalarını desteklemeye odaklanır.

Mythos, oyun, token ve blockchain teknolojilerini finanse ederek, geliştirerek ve dağıtarak yenilikçi oyun geliştiricilerin önündeki engelleri en aza indirmeyi ve web3 tabanlı etkileşimli deneyimlerin daha geniş çapta benimsenmesini teşvik etmeyi amaçlıyor.

Mythos’un çeşitli sektörlerden 20’den fazla farklı ve canlı ortağı vardır. Bunlar arasında Ubisoft, Wemade ve Com2uS gibi yerleşik oyun geliştiricileri, Web3 ve Animoca Brands, Hadean ve Double Jump Tokyo gibi altyapı işbirlikçileri ile GenG, Faze Clan ve Talon gibi espor ve lonca ortakları yer alıyor.

MYTH coin toplam arzı nedir?

MYTH coin toplam arz: 1,000,000,000 MYTH’dir.

Mythos Coin nasıl alınır?

Mythos coin, alım-satım yapmak için öncelikle makale girişinde bulunan link üzerinden borsaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra yapacağınız ilk işlem KYC doğrulaması olmalıdır.

Bunları okudunuz mu

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler