Salı, Temmuz 16, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberEthlas (ELS Coin) Nedir?

Ethlas (ELS Coin) Nedir?

Son zamanlarda yatırımcıların dikkatini çekmeyi başaran Ethlas (ELS) Coin / Token yorum, analiz, fiyat tahminleri bu yazımızda.

Ethlas’ta, bir sonraki deneyim seviyesinin kilidini açmak için Web3’ten yararlanarak oyunun geleceğini tasarlamaktadır. Gateio bordasında listeleneceğini bildiren Ethlas (ELS Coin) Nedir?

Şimdi Ethlas Coin Satın Almaya Başla, Bonus Kazan!

Ethlas (ELS Coin) Nedir?

ELS, geleneksel oyun endüstrisini bozmak için blockchain teknolojisinden yararlanan Singapur merkezli eğlence ekosistemi Ethlas’ın yönetişim simgesidir.

Erişilebilir, ilgi çekici ve birlikte çalışabilir ürünlere odaklanan Ethlas, Web3’ün benimsenmesini hızlandıran zincir içi ve zincir dışı büyüleyici deneyimler yoluyla hem Web2 hem de Web3’ten kullanıcıları dahil eder. Kasım 2022’de kurulan Ethlas, Ethlas Metaverse ve Battle Showdown gibi web tabanlı oyunların yanı sıra Komo Valley ve My Pizza Story (eski adıyla Komo Cafe) gibi yerel mobil uygulamalar dahil olmak üzere çok sayıda ürün geliştirmiştir.

Şirket içi oyunlara ek olarak Ethlas, sorunsuz deneyimler sağlamak için platformunu açık ortaklıklar, ekosistemler arasında birlikte çalışabilirlik ve blockchain altyapısı aracılığıyla genişletmeye hazırlanıyor.

Ethlas’ta, bir sonraki deneyim seviyesinin kilidini açmak için Web3’ten yararlanarak oyunun geleceğini tasarlamaktadır.

Ethlas, Web3’ü herkes için erişilebilir ve güvenli hale getirerek, yenilikçi ve taze kullanıcı deneyimlerinin kilidini açmak için Web3’ü kullanarak oyunun geleceğine giden yolu açıyor.

Ethlas’ın ekosistemi, oyunlar ve Web3 altyapısı üzerine kuruludur, kullanıcıları oynamaya ve şirketleri entegre etmeye davet eder. Ekosistem, tamamen Ethlas Portalı içinde olmak üzere yönetişim, staking, oyun içi satın almalar ve altyapı araçlarına erişim için kullanılan $ELS tarafından desteklenmektedir.

Ethlas Coin Kurucusu Kim?

Ethlas coin kurucusu Wui Ngiap’dir. Ngiap bir teknoloji kurucusu ve tohum yatırımcısıdır. Dürüstlük, Mobilite Mühendisliği ve Grab Patent Ofisi’nden sorumlu olduğu Grab’ın Teknoloji Başkanı olarak hizmet etme ayrıcalığına sahip olmuştur. Wui, Singapur Ulusal Üniversitesi’nden Elektrik Mühendisliği alanında Mühendislik Lisans derecesine sahiptir

Ethlas (ELS Coin) Nasıl Alınır?

Ethlas coin, alım-satım yapmak için öncelikle makale girişinde bulunan link üzerinden borsaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra yapacağınız ilk işlem KYC doğrulaması olmalıdır.

Ethlas (ELS) Coin Nasıl, Nereden Alınır?

Ethlas (ELS) satın almak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

  1. Buradan Gate.io borsasına kaydolun: ETHLAS almak için öncelikle borsalara kaydolmanız gerekmektedir.
  2. KYC ve Doğrulamaları tamamlayın: Borsalar güvenlik açısından şahsi bilgilerinizi doğrulamanızı isteyecektir. Doğrulama fonlarınızın güvenliği için önemlidir.
  3. Borsaya para yada kripto aktarın: ELS almak için USDT ihtiyacınız vardır. Hesap doğrulamasını tamamladıktan sonra kredi kartı yada banka kartınızla USDT alabilir yada başka kripto para borsasından para aktarabilirsiniz.
  4. ELS satın alın: Tüm işlemleri yaptıktan sonra USDT paritesinde USDT/ELS çiftini bulun ve ticarete başlayın.

ELS Token Nedir?

ELS token, Ethlas için yönetim tokenidir. ELS sahipleri, projenin büyümesi ve evrimi konusunda söz sahibidir.

Amacı, Ethlas’ın genişledikçe ve oyuncu sayısı, oyunlar ve işlemlerin hacmi arttıkça ELS tokeninin faydalanmasını sağlamaktır.

Ethlas (ELS) Coin Yorum ve Fiyat Tahminleri

Kripto piyasasının oldukça değişken olduğu doğrudur ve gelecekteki fiyat tahminleri her zaman kesin olmaz. Ethlas veya herhangi bir kripto para birimi için yapılan tahminler, yorum ve yorumlar birçok faktörden etkilenebilir ve piyasadaki değişimlere bağlı olarak farklı şekillerde gerçekleşebilir.

Bu nedenle, sitemizde yer alan tahminler finansal tavsiye olarak kabul edilmemelidir. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız, piyasa durumunu değerlendirmeniz ve riskleri anlamanız önemlidir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce mali danışmanınıza danışmanız da akıllıca olacaktır. Kripto piyasası yüksek risk içeren bir alandır ve doğru bilgi ve uzman görüşlerinden faydalanmak önemlidir.

Ethlas (ELS) Fiyat Tahmini 2023

Kripto kışından çıkarken, piyasa toparlanmaya başladığında Ethlas’ın maksimum 0,793799$ fiyatına ulaşması bekleniyor. Beklenen minimum fiyat 0,129199$ ve ortalama fiyat 0,331499$ civarında olacaktır.

Ethlas (ELS) Fiyat Tahmini 2024

Ethlas yeni zirvelere ulaşmaya devam ederken algoritmamız, 2024’te Ethlas’ın maksimum 1,23 ABD doları fiyatına ulaşabileceğini ve yıl için ortalama fiyatın 1,10 ABD doları civarında kalacağını tahmin ediyor. Bir ayı piyasası ortaya çıkarsa, ELS’nin 2024’te ulaşabileceği minimum fiyat 0,970199$ olabilir.

Ethlas (ELS) Fiyat Tahmini 2025

2025’te, kripto birçok iş sektöründe tanınırlık kazandıkça Ethlas’ın etkileyici bir büyüme görmesini bekliyoruz. Sonuç olarak, fiyat ortalama 1,54 dolar civarında 1,68 dolara kadar ulaşabilir. Ethlas, minimum 1,41 $ fiyatına ulaşabilir.

Ethlas (ELS) Fiyat Tahmini 2026

Kripto pazarındaki sermayenin devam eden büyümesiyle Ethlas, 2026’da ortalama 1,98 $ fiyatla maksimum 2,12 $’a ulaşabilir. Bir satış gerçekleşirse, tahminimize göre beklenen minimum fiyat 1,85 ABD doları olacaktır.

Ethlas (ELS) Fiyat Tahmini 2027

ELS’nin dünyanın dört bir yanındaki ülkeler tarafından benimsenmesi göz önüne alındığında, Ethlas, 2027 yılına kadar ortalama 2,43 $’lık bir fiyatla maksimum 2,56 $’lık bir fiyat talep edebilir. Ayrıca, aynı yıl için minimum fiyat 2,29 dolar olabilir.

Ethlas (ELS) Fiyat Tahmini 2028

2028 yılında, düzenleyicilerin kriptonun kalıcı olduğunu kabul etmeye başlamasıyla Ethlas’ın benimsenmesi artmaya devam edecek. Yatırımcılar, ELS’nin 2028 yılına kadar maksimum 3,00$’a ve ardından minimum 2,73$’a ulaştığını görebilirler. 2028 için ortalama fiyatın 2,87 dolar olması beklenmektedir.

Ethlas (ELS) Fiyat Tahmini 2029

2029’da, son 5 yıldaki büyüme nedeniyle başka bir büyük boğa göreceğimiz anlamına gelir ve bu da Ethlas yatırımcılarının ELS’nin maksimum 3,44 $’lık fiyatı ve ardından ortalama 3,31 $’lık fiyatı görebileceği anlamına gelir. Teknik analizimize göre elde edilen minimum fiyat 3,18$ olabilir.

Ethlas (ELS) Fiyat Tahmini 2030

2030 yılı için ELS’nin piyasa duyarlılığına dayalı olarak 3,88$’a doğru toparlanmaya devam etmesi bekleniyor. Bu desteği elde edememek, Ethlas’ın ortalama 3,75 dolar civarında ve 3,62 dolar fiyatında kalmasına neden olabilir.

Ethlas (ELS) SSS

Ethlas (ELS) en yüksek kaçı gördü – ATH

En yüksek $1.26 seviyesini gördü.

Ethlas (ELS) en düşük seviyesi kaç? – ATL

En düşük $0.1341 seviyesini görmüştür.

Ethlas (ELS) hangi ülkenin?

ELS Singapur menşeili projedir.

Ethlas (ELS) toplam arzı kaç?

Toplam arzı 350,000,000 adettir.

Ethlas (ELS) dolaşan arzı kaç?

Dolaşan arzı 350,000,000 adettir.

Ethlas (ELS) çıkış fiyatı nedir

Çıkış fiyatı $0.1341’dir.

Ethlas (ELS) kurucusu kimdir?

Ethlas kurucusu Wui Ngiap Foo’dur.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler