Salı, Haziran 25, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberBitcoin'in Büyümesine Aldanmayın

Bitcoin’in Büyümesine Aldanmayın

Peter Schiff, traderların bitcoin fiyatının 31.000 dolara yükselmesi konusunda çok heyecanlanmaması gerektiğini çünkü bu atılımın yalnızca kısa vadeli bir fenomen olduğunu söyledi.

Peter Schiff: “Bitcoin’in büyümesine aldanmayın”

Peter Schiff, her zamanki gibi konuşmasında Bitcoin’in içsel bir değerinin olmadığını ve yalnızca spekülatif bir varlık olduğunu belirtti. Hatta tüm spekülatif varlıklarda rallinin sonunu işaret ettiği için son BTC rallisinden bile memnun:

“Yakın zamana kadar, bitcoin hariç tüm yüksek spekülatif varlıklar büyüyordu. Ancak şimdi BTC bu yaşam kutlamasına katıldı ve büyük olasılıkla bu büyüme yakında sona erecek. Tipik olarak, spekülatif varlık rallileri, en düşük kaliteli öğeler de yükselmeye başladıktan sonra sona erer. Ekonomist tweet attı ve kripto para birimlerinden daha düşük kaliteli bir şey yok.

İlginç bir şekilde, Peter Schiff’in kendisi, bitcoin’e karşı kötü tutumuna rağmen, ilk kripto para biriminin ağına dayanan kendi NFT koleksiyonunu yayınlayacak.

Bu Kripto Haberleri Okudunuz mu;

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler