Pazar, Mayıs 26, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto Para BorsalarıKucoin 'e Kaydol 500$ değerinde Gizemli Kutular Kazan!

Kucoin ‘e Kaydol 500$ değerinde Gizemli Kutular Kazan!

Tüm dünya üzerinde en çok kullanılan borsalardan biri Kucoin yeni kullanıcılar için bonus ödüller içeren kayıt kampanyası başlattı. Kucoin ‘e Kaydol 500$ değerinde Gizemli Kutular Kazan!

Kucoin ‘e Kaydol 500$ değerinde Gizemli Kutular Kazan!

Tüm kripto para borsaları arasında ilk 5 içerisinde yer alan Kucoin yeni kullanıcılar için ödüllü kayıt programını başlattı. Kullanıcılar çok kısa bir süre içerisinde kayıt işlemlerini tamamlayarak Gizemli Kutular kazanabiliyor. Gizemli kutu kazanmanız için yapmanız gerekenler;

  • 500$ değerindeki Gizemli Kutuları almak için kaydınızı BURADAN başlatın. (%10 Komisyon indirimi dahil)
  • Açılan sayfada Email yada Telefon seçeneğini seçin ve kaydınızı başlatın.
  • Sizden istenilen Mail ve Telefon Numaranızı doldurun.
  • Benzersiz bir şifre oluşturun. (Ahmet1234 benzersiz değil, lütfen zor ve yaratıcı bir şifre oluştur. Şifrenizde *,-,+,/ gibi özel anahtar kelimeler kullanmaya özen gösterin.
  • Tüm kısımları doldurduktan sonra, Kullanım Şartlarını kabul edin ve KAYDOL yazısına tıklayın.
  • Mail ve Telefon doğrulamalarınızı tamamlayın.
  • Son olarak güvenli işlem yapabilmek için KYC doğrulamasını tamamlayın. Kucoin gerekli yönlendirmeleri size sunacaktır.

Kucoin Nedir?

KuCoin’in arkasında blok zinciri erkenden benimseyen iki teknoloji meraklısı bulunmaktadır. 8 yaşında kod yazmaya başlayan ve ilk girişimini 16 yaşında kuran Michael, 2012 yılında patronu Eric’ten Bitcoin‘i duyduğunda hemen BTC madenciliği yapmaya başladı.

O zamanların en büyük platformu olan Mt. Gox’ta biraz BTC satmaya çalıştığında, platformun yeni başlayanlar için çok zor olduğunu keşfetti. Blok zincirinin benimsenmesi devam ettikçe, Michael ve Eric finansal sistemin sadece en zengin azınlığa değil; daha az eğitimli, işsiz ve bankadan uzak olanlar dahil dünyadaki herkese hizmet edecek şekilde yeniden şekillendiğini fark ettiler. 2013 yılının sonunda bir kafede KuCoin’in ilk kod parçalarını yazdılar ve herkesin kriptoya dahil olmasını sağlayacak ‘Halk Borsası’nı başlattılar.

Eylül 2017’de başlatılan KuCoin, operasyon merkezi Seyşeller’de bulunan Global bir kripto borsasıdır. Kapsayıcılığa ve toplumların erişimine odaklanan, kullanıcı merkezli bir platform olarak KuCoin, 700’den fazla dijital varlık sunmaktadır. Şu anda 207 ülkede ve bölgede 20 milyon kullanıcısına; spot alım satım, marjin alım satım, P2P fiat işlemleri, vadeli işlemler, hisse senedi ve borç verme sağlar. 2022’de KuCoin, Seri B öncesinde 150 milyon doların üzerinde yatırım topladı, A Turu ile birlikte toplam yatırımları 170 milyon dolara çıktı. Şirket toplam değeri, 10 milyar dolara ulaştı.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. 

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler