Pazar, Haziran 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberChainport (PORTX) Coin Nedir?

Chainport (PORTX) Coin Nedir?

ChainPort, gerçek birlikte çalışabilirlik ile koruyucu düzeyinde güvenlik sağlayan yenilikçi bir blok zinciri köprüsüdür – ChainPort belirteci 7 blok zincirini destekler ve 2022’nin ilk çeyreğinde tüm büyük EVM’yi ve 2022’nin ikinci çeyreğinden itibaren EVM olmayanları destekleyecektir.

ChainPort yayında ve ChainPort kullanan 140’tan fazla tokena sahip TVL’de yaklaşık 250M ile. ChainPort, saklama güvenliğine sahip tek köprüdür ve onu tüm köprüler arasında en güvenlisi yapar. ChainPort, tüm varlıkları, en büyük MPC sağlayıcısı olan Fireblocks, Gnosis ve donanım yalıtımı tarafından Çok Taraflı Hesaplama kriptografisindeki en son gelişmeleri birleştiren çok katmanlı bir teknolojiyle korur. Chain Port, ilk günden itibaren tam birlikte çalışabilirlik sağlayan tek köprüdür. Orijinal simgeye geri dönmeden desteklenen zincirlerden herhangi birine ve arasında bağlantı noktası belirteçleri.

Portx Coin Nedir?

ChainPort’un yerel hizmet simgesi PORTX simgesidir, ChainPort’un ekosistemi ve uzun vadeli sürdürülebilirliği için merkezidir ve birçok yönden kullanılabilecek bir değer birimini ve bir değişim aracını temsil eder.

PORTX, indirimli taşıma ücretlerinde ve stake etme, kilitler, likidite teşvikleri, geri alımlar, ortaklar ve kullanıcılar ödüllendirme ve yönlendirme ve üyelik ödüllerini içeren ekosistem büyümesini teşvik etmek için kullanılır.

PORTX, bir ERC-20 belirteci olarak Ethereum’da yerel olarak piyasaya sürülecek ve ek önde gelen blok zincirlerine taşınacaktır. Buna BNB Zinciri, Çokgen, Çığ, Fantom ve yoğun talep üzerine diğerleri dahildir. Bu nedenle, PORTX coini, dağıtıldığı blok zincirine göre değişen birkaç farklı sözleşme adresine sahip olacaktır.

Chainport (PORTX) Coin Nasıl Alınır?

PORTX Coin alım satım işlemleriniz için aşağıdaki adımları takip ediniz ;

  • Buradan kaydınızı başlatın (Bonus Kayıt)
  • Açılan sayfada sizden istenilen mail ve şifre kısımlarını doldurun
  • Daha sonra mail doğrulamasını tamamlayın
  • Son olarak kimlik doğrulamasını tamamlayın
  • Para yatırma işlemleri ile yada kripto para transferi ile işlemlere başlayın

Chainport (PORTX) Kurucusu Kimdir?

Erez Ben Kiki Finans ve çevrimiçi pazarlamada 15 yıldan fazla deneyime sahip Chain Port CEO’su ve Kurucu Ortağı.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. 

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler