Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaKripto Para BorsalarıHuobi Güvenilir Mi ? Huobi Hesap Açma !

Huobi Güvenilir Mi ? Huobi Hesap Açma !

Dünyanın dört bir yanından tüm kullanıcılara hizmet veren Huobi , yeni coin listelemeleri , eşsiz ürünleri ile sektörde ilgi çeken bir konumda ! Peki  , Huobi Güvenilir Mi ? Huobi Hesap Açma ! 

huobi güvenilirmi

Huobi Güvenilir Mi ?

Huobi , piyasada yer alan binlerce borsa arasında hacklenmeyen , yada herhangi bir saldırı sonucu kullanıcılarını zarar uğratmayan nadir borsalardan biridir . 2013 yılında kurulan Huobi küreselleşme adı altında , dünyanın bir çok ülkesinde hizmet vermektedir . 2013 yılında beri bir çok başarıya imza atan borsa , kullanıcılara daha iyi hizmet verebilmek adına , Primelist , Candydrop , Yeni Listeleme gibi benzersiz ürün hizmetleri sunmaktadır .

Faaliyet raporu boyunca herhangi bir saldırıya maruz kalmayan borsa , ayrıca piyasada yer alan binlerce borsa içerisinde ilk 10 içerisinde yer almaktadır . Güncel işlem hacim sıralaması 7. sıradır .

Huobi Hesap Açma !

Yeni çıkan coinleri ilk sen keşfet !  En gelişmiş kripto para borsasında işlem yapmak için şimdi kaydolun , kayıt bonusu ve komisyon indirimi kazanın ! Hesap Açma işlemi için aşağıdaki adımları takip edin ;

  • Kayıt işleminizi BURADAN başlatın
  • Açılan sayfada Ülke seçimini tamamlayın
  • Daha sonra Mail Adresinizi , Şifre ve Şifre Tekrarını doldurun
  • Bonus Referans Kodun olduğundan emin olun (wjij3223)
  • Kullanım koşullarını kabul edin
  • Kaydol sekmesine tıklayın 
  • Tüm bu işlemler için mail yada telefon numaranıza gelen doğrulama kodlarını onaylayın
  • Uygulamayı indirdikten sonra , Profil kısmına tıklayın
  • Sağ üstte yer alan kimlik doğrulma kısmına erişin ve kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamlayın 

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler