Cumartesi, Haziran 15, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberSTRM Coin Nasıl Alınır ?

STRM Coin Nasıl Alınır ?

STRM Coin (Streamcoin) yükselişi devam ediyor ! Yeni çıkan coinlerin ilk listelendiği borsa olarak bilinen Gateio STRM Coin listelemesinden sonra , %53000 ‘e varan bir yükseliş sergiledi ! Peki STRM Coin Nasıl Alınır ?

strm coin nasıl alınır

STRM Coin Nasıl Alınır ?

STRM Coin , yeni çıkan ve çıkacak coinlerin ilk listelendiği borsada makale tarihiyle yer almaktadır . Listeleme sonrası , ciddi yüksleiş sergileyen STRM Coin alım-satım işlemlerinizi için ;

 • Gateio STRM Coin 

  • Buradan kaydınızı başlatın (Bonus Kayıt)
  • Açılan sayfada sizden istenilen mail ve şifre kısımlarını doldurun
  • Daha sonra mail doğrulamasını tamamlayın
  • Son olarak kimlik doğrulamasını tamamlayın
  • Para yatırma işlemleri ile yada kripto para transferi ile STRM Coin işlemlerine başlayın

STRM Coin Nedir ?

STRM Coin , BEP-20 standardına dayalı olarak Binance Smart Chain (BSC) üzerinde oluşturulan bir yönetişim belirtecidir. StreamCoin, canlı akış platformlarının blockchain teknolojilerini ve özelliklerini entegre etmesini sağlamayı amaçlamaktadır. StreamCoin ekosistemini kullanan ilk canlı akış platformu, çoklu akış özelliklerine sahip küresel bir canlı akış platformu olan MeiTalk’tur.

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler