Pazar, Mayıs 26, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberProject Gal Nedir ? GAL Coin Nasıl Alınır ?

Project Gal Nedir ? GAL Coin Nasıl Alınır ?

05/05/2022 tarihinde birden fazla borsada listelenecek olan GAL Coin fiyat performansı açısı merak konusu . Peki tam olarak , Project Gal Nedir ? GAL Coin Nedir , Nasıl Alınır ? 

project galaxy nedir

Project Gal Nedir ? GAL Coin Nedir ?

Project Galaxy, dünyadaki en büyük Web3 kimlik bilgisi veri ağıdır. Açık ve işbirliğine dayalı altyapı üzerine inşa edilen Project Galaxy, Web3 geliştiricilerinin ve projelerinin daha iyi ürünler ve topluluklar oluşturmak için kimlik bilgilerinden yararlanmasına yardımcı olur. Aynı zamanda, Galaxy’nin Uygulama Modüllerinde, Kimlik Bilgisi Oracle Motorunda ve Kimlik Bilgisi API’sinde kimlik bilgileri kullanıldığında, veri küratörleri ödüllendirilir.

Project Galaxy’de, açık ve işbirliğine dayalı bir kimlik bilgisi veri ağını güçlendirecek altyapıyı oluşturulmaktadır. Web3 geliştiricilerinin daha iyi ürünler ve topluluklar oluşturmak için kimlik bilgilerinden yararlanmasına yardımcı olunmaktadır. Aynı zamanda, veri küratörleri, veriler kullanıldığında gelir elde ederken, kimlik bilgisi veri ağımıza katkıda bulunur.

Project Galaxy, izinsiz, açık ve işbirliğine dayalı bir kimlik bilgisi veri ağı oluşturmayı amaçlamaktadır. GAL Coin, yönetişim belirteci olarak işlev gördüğü, kullanıcı katılımını teşvik ettiği ve Project Galaxy ekosisteminin birincil ödeme belirteci olarak hizmet ettiği için bu tür altyapılar için önemli bir bileşendir.

GAL yardımcı programları şunlardır:

  • Yönetişim:  GAL, Project Galaxy DAO’da oylama ve yönetişim için kullanılır. GAL token sahipleri, protokol tarafından toplanan platform ücretinin miktarını ve Project Galaxy Community Hazinesi tarafından tutulan fonları kontrol etme yeteneğine sahiptir.
  • Uygulama Modülü Ücretinin Ödenmesi:  Galaxy’nin kimlik bilgilerini Uygulama Modülleri aracılığıyla kullanmayı hedefleyen geliştiriciler, GAL üzerinden alınan bir Platform Ücretine tabi olacaktır. Platform Ücreti, Galaxy Protokolü ile her etkileşimin GAL’de bir ücrete tabi olacağı şekilde ayarlanır. Ücretin çoğu küratörlere gidecek ve geri kalanını Galaxy Community Hazinesi alacak. Şu anda beta testi sırasında tüm Uygulama Modülleri ücretlerinden feragat edilmektedir.
  • Galaxy Oracle Engine ve Galaxy Credential API için ödeme:  Geliştiriciler, Galaxy Oracle Engine ve Galaxy Credential API aracılığıyla kimlik bilgilerimizi sorgulamak için GAL’ye ödeme yapar. Şu anda beta testi sırasında tüm sorgu ücretlerinden feragat edilmektedir.
  • Dijital Kimlik Bilgilerini Düzenleme: Küratörler, bir kimlik bilgisi veri kümesinin değerini bildirmek için GAL belirtecini kullanabilir. Her kimlik bilgisi veri seti, orantılı olarak kimlik bilgisi paydaşları arasında bölünecek bir gelir akışı içerecektir.

GAL Coin Nasıl Alınır ?

GAL Coin aynı anda birden fazla borsada listelenmektedir . GAL Coin almak için popüler kripto para borsalarını seçebilirsiniz . Aşağıdaki link bağlantılarına tıklayarak bonus ile kaydolabilirsiniz .

GAL Binance Üzerinden Alım !

  • GAL Coin alım satım işlemleri için , Dünyanın en büyük Borsası Binance üzerinden  BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız ve kolayca alım-satım yapın
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler