Cumartesi, Haziran 15, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberDecentralized Social (DESO Coin) Nedir, Nasıl Alınır?

Decentralized Social (DESO Coin) Nedir, Nasıl Alınır?

DeSo Coin, milyarlarca kullanıcı için sosyal medyayı merkezileştirmek için sıfırdan oluşturulmuş yeni bir katman-1 blok zinciridir.  Peki tam olarak Decentralized Social (DESO Coin) Nedir, Nasıl Alınır?

DeSo Coin alım-satım işlemleri için hemen buradan kayıt işleminizi gerçekleştirin

Decentralized Social (DESO Coin) Nedir?

Decentralized Social (DESO Coin), milyarlarca kullanıcı için sosyal medyayı merkezileştirmek için sıfırdan oluşturulmuş yeni bir katman-1 blok zinciridir.

İçerik oluşturucuların yönettiği, kullanıcıların sahip olduğu ve dünya genelinde milyonlarca geliştiricinin birbirini geliştirmesine açık bir interneti güçlendirmeye inanmaktadırlar.

DeSo, mülkiyeti platformlara değil, kullanıcılara geri verir. Kimliğiniz, profiliniz, içeriğiniz ve sosyal grafiğiniz artık tamamen sansüre dayanıklı bir şekilde size ait olabilir.

İçerik oluşturucular artık daha önce hiç yapamayacakları bir şekilde özgürce para kazanabilirler.

Sosyal tokenler, Sosyal DAO’lar, Sosyal NFT’ler, Sosyal Tipping ve daha fazlası gibi yeni kripto-yerel para kazanma araçlarıyla içerik oluşturucular tutkularından para kazanma ve sevdikleri şeyi yaparak geçimlerini sağlama erişimine sahipler.

Geliştiriciler, nihai erişilebilirlik ve şekillendirilebilirlik için her şeyin açık ve zincir üzerinde olduğu, gazsız, izinsiz ve şeffaf bir ortam oluşturabilir.

DeSo, daha önce mümkün olmayan, finansal tabanlı olmayan yeni bir web3 uygulamaları dünyasının kapılarını açarak, depolama ağırlıklı veya sonsuz durumlu uygulamaları desteklemek için tasarlandı.

Artık yeni nesil web3 sosyalini hayal edebilir, inşa edebilir ve deneyimleyebiliriz.

Aynı şekilde, Bitcoin ve Ethereum‘un finansı merkezileştirmediğini gördük, DeSo şimdi bunu sosyal için mümkün kılıyor.

Daha fazla altcoin haberlerine buradan ulaşabilirsiniz.

DeSo coin toplam arzı kaç?

DeSo coin toplam arz: 10.808.492’dir.

DeSo coin nasıl, nereden alınır?

Kayıt işlemlerine makale girişinde bulunan link üzerinden başlayabilirsiniz. İlk olarak KYC doğrulamasını tamamlayınız. Hesabınıza biraz USDT transfer edin. Aratma kısmında DeSo Coini bulduktan sonra alım-satıma başlayabilirsiniz.

Bu altcoin haberlerini okudunuz mu;

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler