Cumartesi, Haziran 15, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberArkham (ARKM Coin) Nedir?

Arkham (ARKM Coin) Nedir?

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance Arkham (ARKM Coin) ön satışı başlattığı duyurdu

Arkham, blok zinciri işlemlerini sistemli olarak analiz eden ve anonimliği kaldıran bir kripto istihbarat platformudur.  Peki tam olarak, lider kripto para borsası Binance’ın  ön satışı başlattığı Arkham (ARKM Coin) Nedir, Nasıl Alınır?

ARKM Coin alımı -satım işlemleri için şimdi kayıt ol!

Arkham (ARKM Coin) Nedir?

Arkham, kullanıcılara blok zinciri faaliyetinin arkasındaki kişileri ve şirketleri, davranışları hakkında verileri ve analitikleri gösterir. Blockchain işlemleri doğal olarak kamuya açıktır, bu da herhangi bir üçüncü tarafın onları görüntülemesine ve incelemesine izin verir.

Ek olarak, bu ham işlem verileri varsayılan olarak işlenmemiş ve anonimdir ve bu nedenle işe yaramazdır. Kullanılabilir hale getirilebilmesi için analiz edilmesi ve anonimliğinin kaldırılması gerekir.

Arkham, ölçeklenebilir istihbarat üretmek için Ultra adlı bir özel yapay zeka destekli algoritma tabanlı adres eşleştirme motoru kullanır. Blok zinciri adreslerini gerçek dünya varlıklarıyla sistemli bir şekilde ilişkilendirerek ve davranışları hakkında eksiksiz bir resim sunan toplu veri ve analitikler sağlayarak, Arkham dijital varlık piyasalarını hareketlendiren faaliyetleri ortaya çıkarır ve piyasa katılımcılarının daha iyi performans göstermelerini sağlar.

Daha fazla altcoin haberi için tıklayınız.

Arkham coin nasıl, nereden alınır?

Arkham Binance Launchpad üzerinden BNB abonelik mekanizmasıyla satın alınabilmektedir. Makale girişinde bulunan link üzerinden hemen kayıt işleminizi yapın ve bonus kazanın!

ARKM coin toplam arzı kaç?

ARKM coin toplam arzı: 1 Milyar adettir.

Arkham coin hangi borsada?

Arkham coin şuan herhangi bir borsada listeli olmayıp,  Binance Launchpad sonrasında ise Binance borsasında listelenecektir.

Arkham coin ön satış fiyatı nedir?

Arkham abonelik mekanizmasından sonra 0,05 USD olarak listelenecektir.

Bu kripto para haberlerini okudunuz mu;

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler