Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaKripto HaberGetaverse (GETA Coin) Nedir, Nasıl Alınır?

Getaverse (GETA Coin) Nedir, Nasıl Alınır?

Gateio borsasında ilk listelemesi gerçekleşen olan Getaverse coin birçok kullanıcının dikkatini çekmeyi başarmış durumda

Getaverse (GETA Coin), kullanıcıların merkezi olmayan kimliklere sahip olmalarını, kimlik değerlerine sahip çıkmalarını, dijital içerik haklarını vurgulamalarını ve merkezi olmayan bir toplumda değerlerin korunmasını sağlayan bir DID kredi protokolüdür. Peki Gateio borsasında ilk listelemesi gerçekleşen olan Getaverse (GETA Coin) Nedir, Nasıl Alınır?

Getaverse Coin Alım-Satımına Buradan Başla, Bonus Kazan!

Getaverse (GETA Coin) Nedir?

Getaverse coin (GETA), Web3 dijital kimlik doğrulama motoru protokolüne dayalı bir metaverse ekolojik hizmet platformudur.

Getaverse, kullanıcı DID kimliklerini ve kredi yönetimi için bir standart oluşturmayı, yüksek kaliteli web3 projelerini birbirine bağlamayı ve proje sahiplerine DID kredi sistemleri için teknik hizmetler sunmayı amaçlamaktadır.

Getaverse, Web3 yenilikçi ürünlerinin tam ekolojik uygulamasını güçlendirerek, DID kredi sistemine dayalı en büyük güvenilir platform olmayı vizyonlamaktadır.

Soulbound tokenlarına (SBT) dayalı birleşik bir kimlik platformu:  Getaverse, Getaverse Kredi Puanı sistemini kullanan ve Web 3.0 kişisel veri değeri sistemini değiştiren bir Web3.0 kişisel veri değer sistemi oluşturmak için Soulbound Tokens’a dayalı birleşik bir merkezi olmayan platform inşa edecek.

Tüm Web3 uygulama ekosistemini bağlamak için açık bir DID ve API: Geatverse, Getaverse tabanlı sistemin temelini geliştirecek, Web 3.0 uygulamaları için bir arayüz sağlayacak, kullanıcılar ve Web3 uygulamaları arasında değer yakalama koşullarını ve yöntemlerini gerçekleştirecek ve zenginleştirecektir.

Web3 kullanıcılarını güçlendiren açık bir uygulama platformu: Getaverse, Web3 değer onayını gerçekleştirmek için DID kredi sistemi aracılığıyla sosyal ağı Web3’e bağlayan yüksek kaliteli bir sosyal kanal açmak için çok sayıda kullanıcı ve iyi gelişmiş bir altyapı ile başlayacak.

Doğrulanabilir Bir Talep Spesifikasyonu: Doğrulanabilir İddia Spesifikasyonu, GraphQL’nin yalnızca şifrelenmiş verilere yönelik toplama sorgularına izin veren alt kümesidir. Veri tüketicilerinin kullanıcı verilerini ödemesine ve kullanmasına izin veren, ancak kullanıcı gizliliğini ihlal etmeyen bir özellik olarak hizmet edecektir.

Daha fazla altcoin haberleri için tıklayınız.

Getaverse coin kurusu kim, kime ait?

Getaverse Coin kurucusu Ryan Chris’dir.

Getaverse Coin nasıl, nereden alınır?

Getaverse Coin ilk listelemesi Gate.io borsasında gerçekleş olup, alım-satım işlemlerinizi aşağıda belirtildiği gibi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Makale girişinde bulunan linke gidiniz.
  • Kayıt işlemlerine buradan başlayabilirsiniz.
  • İlk olarak KYC doğrulamasını tamamlayınız.
  • Hesabınıza biraz USDT transfer edin.
  • Gate.io Startup alanına tıklayın.
  • Açılan ekran Getaverse coin’i seçerek Startupa katılın.
  • Ön satış sonrası listeleme USDT/UNT paritesi kullanılacaktır.

İlginizi çekebilir

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler