Pazar, Mayıs 26, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto Para BorsalarıCallisto Network (CLO) Coin Nedir?

Callisto Network (CLO) Coin Nedir?

İş kanıtı blok zincirine dayalı bir Akıllı Sözleşme platformu Callisto Network yeni listeleme duyurdu. Peki tam olarak, Callisto Network (CLO) Coin Nedir, Nasıl Alınır? 

Callisto Network (CLO) Coin Nedir?

Callisto Network, iş kanıtı blok zincirine dayalı bir Akıllı Sözleşme platformudur. CLO“, Callisto Network’ün yerel madeni parasıdır; hızlı, güvenli ve düşük maliyetli işlemlere izin verir. 

Ethereum Classic’in kurucu ortağı Dexaran tarafından kurulan Callisto Network, Ethereum, Ethereum Classic, EOS‘u geliştirmek için sayısız katkı yaptı ve 320’den fazla akıllı sözleşmeyi hiçbiri hacklenmeden denetleyerek ekibi kripto güvenlik endüstrisi liderlerinden biri haline getirdi.  Bugün Callisto Network, en gelişmiş ve güvenli çalışma kanıtı blok zincirine öncülük etmek için uzmanlığından yararlanıyor.

Callisto Network (CLO) Coin Nasıl Alınır?

  • CLO  alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Callisto Network (CLO) Kurucusu Kimdir?

Callisto Network, 2018 yılında Ethereum Classic’in kurucu ortağı Dexaran tarafından kuruldu. Dexaran, Ethereum Classic’e doğrudan katkıda bulunduğu bilinen bir güvenlik uzmanıdır ve aynı zamanda EOS gibi çeşitli projelere de katkıda bulunur. Son zamanlarda ekip, ESPL Esports Players League’in kurucusu Michael Broda’nın CEO olarak katılmasıyla esporu CLO’ya getirme vizyonuyla genişletildi.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler