Salı, Temmuz 16, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberTamadoge Nedir, Nasıl Alınır?

Tamadoge Nedir, Nasıl Alınır?

Geçtiğimiz dönem içerisinde eminim ki bir Tamadoge reklamı gördünüz. Marketing konusunda başarılı olan proje yakın zamanda borsada listeleniyor. Peki tam olarak, Tamadoge nedir, nasıl alınır? 

Tamadoge Alım-Satım İşlemlerine Şimdi Başlayın. (Bonus Kayıt)

Tamadoge Nedir?

Tamadoge, insanların birbirlerinin üzerine tırmanarak kullanacakları bir oyun sağlamak için havlayarak kapıdan çıkıyor, tüm zamanların en büyük hiper meme paralarından biri haline geliyor ve Oyna-Kazan alanının sınırlarını zorluyor. Tamadoge (TAMA), Tamaverse’in geçit simgesidir – metaverse’de kendi Tamadoge evcil hayvanınızı basabileceğiniz, üretebileceğiniz ve savaşabileceğiniz yer. Tamadoge herkese istedikleri köpekleri basma yeteneği verecek ve kullanıcıların her ay lider tablosunda zirveye çıkmak için Tamadoge NFT’lerini üretmelerine, eğitmelerine ve savaşmalarına izin verecek. 

Zamanla Oyna-Kazan fırsatları artırılmış gerçeklik deneyimlerini içerecek şekilde genişleyecek ve NFT‘nizin Tamaverse’deki arkadaşlarıyla oynamasına izin verecek. Tamadoge, yalnızca Doge eco’nun geleceği değil, Play-to-Earn’in de geleceğidir.

Tamadoge herkese istedikleri köpekleri basma yeteneği verecek ve kullanıcıların her ay lider tablosunda zirveye çıkmak için Tamadoge NFT’lerini üretmelerine, eğitmelerine ve savaşmalarına izin verecek. Zamanla, kazan-kazan fırsatları, artırılmış gerçeklik deneyimlerini içerecek şekilde genişleyecek ve NFT’nizin Tamaverse’deki arkadaşlarıyla oynamasına izin verecek.”

Tamadoge Nasıl Alınır?

  • Tama doge alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler