Cumartesi, Haziran 15, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberBinance, WOO Network'u (WOO) Listeliyor !

Binance, WOO Network’u (WOO) Listeliyor !

Dünyanın en büyük borsası olan Binance ‘ın aktardığına göre bugün , WOO Network’u (WOO) Listeleyecek !  WOO Network ( WOO Coin ) Nedir ? WOO Coin Nasıl Alınır ? 

Binance, WOO Network’u (WOO) Listeliyor !

Binance ,WOO Network’u (WOO) listeleyecek ve WOO/BNB, WOO/BTC, WOO/BUSD ve WOO/USDT alım-satım çiftlerini bugün  işleme açacağını duyurdu.

WOO Coin ( WOO Network ) Nedir ?

WOO Network, tüccarları, borsaları, kurumları ve DeFi platformlarını sınıfının en iyisi likiditeye demokratik erişime ve daha düşük veya sıfır maliyetle alım satım uygulamasına bağlayan derin bir likidite ağıdır. Woo token, üstün likidite, sezgisel ara yüz, gelir payı ve bulut ara yüzü ile yatırımcılarına ve B2B müşterilerine alım-satım işlemi imkanı sunmaktadır.

WOO Coin, WOO Network’ün CeFi ve DeFi ürün ve hizmetlerine çeşitli stake, indirim, verim ve yönetişim araçlarıyla derinden gömülü bir yardımcı program simgesidir. Şu anda, WOO Network‘ün tüm borsa, likidite hizmeti, varlık yönetimi hizmetlerinde elde edilen gelirin %50’si, aylık geri alım ve yakmaya katkıda bulunmaktadırlar . Mekanizmalar, onları dolaşımdaki arzdan kalıcı olarak çıkarmak için ikincil piyasadan WOO tokenlarının satın alınması yoluyla tutarlı talep oluşturmak için stratejik olarak tasarlanmıştır. WOO Coin nasıl alınır ! 

WOO Network, aşağıdakiler için kullanılan yerel token olarak sitemde yer almaktadır :

  • WOO, premium özellikleri olan ve sıfır ücret alım satımlarına erişmek için stake edilebilen bir yapıdadır,
  • Spot / vadeli işlemler içerisinde Wootrade’de teminat olarak kullanılmaktadır,
  • Düğüm durumları için başvurma konusu için B2B istemcileri tarafından toplanmaktadır.
  • Oylama puanı gerçekleştirme işlemi için bir yönetişim çerçevesinde kullanılır.

Önerilen Makaleler

woo network binance

WOO Network Nasıl Alınır ?

WOO Network almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. WOO Coin  alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz. 

  • WOO Coin alım satım işlemleri için , Dünyanın en büyük Borsası Binance üzerinden  BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız ve kolayca alım-satım yapın
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler