Salı, Temmuz 16, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberEdgeSwap Nedir? EGS Coin Yorum ve Geleceği!

EdgeSwap Nedir? EGS Coin Yorum ve Geleceği!

EdgeSwap (EGS Coin), ZK Rollup teknolojisini benimseyen Ethereum tabanlı bir katman 2 ticaret protokolüdür. Peki tam olarak EdgeSwap (EGS) Coin Nedir? EGS Coin Yorum ve Geleceği!

Yeni Çıkan Coinleri İlk Olarak Almak İçin , Şimdi Gateio Borsasına Katıl , Kayıt Ödülü Ve Komisyon Kazan !

Gateio Bonus Kayıt : https://www.gate.io/signup/6539598

EdgeSwap (EGS Coin) Nedir? 

Sektörün birinci sınıf donanım hızlandırma çözümü ve devre optimizasyon sistemi ile EdgeSwap, pazara yüksek performanslı, uygun maliyetli takas ve çiftçilik hizmetleri sunar. Aynı zamanda katman 2 ölçekleme çözümleri arasında en üst düzeyde güvenlik ile kullanıcıların varlıklarını ve gizliliğini korur.

EdgeSwap’ın Avantajları

EdgeSwap, ZK Toplamalarını geliştirerek üstün performans sağlar:
  • Ethereum katmanı 2 üzerine inşa edilen AMM ödeme sistemi, likidite havuzuna, takaslara vb. odaklanarak ikinci düzey onay ve katman 2’de 0 gaz ücreti sağlar.
  • ZK Rollup çözümünü yükselterek, para çekme işlemlerini birkaç dakika gibi kısa bir sürede gerçekleştirebilir – fonları 2. katmandan 1. katmana geleneksel çözümlerden üç ila beş kat daha hızlı bir oranda transfer ederek ve gaz ücretlerini %98 oranında azaltarak.
  • Devre ortamlarının yürütülmesini ve kanıtlanmasını optimize ederek katman 2’de stake ve ödülleri etkinleştirir.
  • Katman 2 başarısız olduğunda, kullanıcılar katman 2 durum ağacını geri yüklemek için sözleşmenin işlem kayıtlarından veri alabilir ve fonları geri almak için bir sertifika oluşturabilir.

 
ZK Toplama’nın EdgeSwap’a göre avantajı, işlemin geçerliliğini doğrulamak için sıfır bilgi kanıtını benimsemesidir. Katman 1 sözleşmesinde her bloğun sıfır bilgi kanıtı doğrulandığı sürece, bloktaki her işlemin geçerli olduğu anlamına gelir. Bir kullanıcı, Katman 2’den Katman 1’e tonkeları çektiğinde, tokenların yalnızca sıfır bilgi kanıtı doğrulandıktan sonra alınacağını belirtmekte fayda var. Bu nedenle, sıfır bilgi kanıtlarının üretim süresi, kullanıcının geri çekilme süresini doğrudan etkiler.

Geleneksel ZK protokolleri ile geri çekilmesi 6 ila 8 saat sürer. Bunun nedeni kısmen işlem hacminin doymamış olması ve bloğun işlem için uzun süre beklemesidir. Ancak asıl sebep, sıfır bilgi ispatının üretilmesinin uzun zaman almasıdır. Bu nedenle sıfır bilgi kanıtlarının ne kadar sürede üretileceği, ZK Rollup ürünlerinin kullanıcı deneyimini doğrudan etkiler. EdgeSwap yüksek güvenliğe sahiptir. Her şeyden önce, Veri Kullanılabilirliğini seçebilen Toplayıcı tabanlı bir katman-2 sistemidir.

İkincisi, EdgeSwap blok verilerinin kullanılabilirliğini destekler. Katman 2 normal çalışırken, zincir üzerindeki sözleşme çağrılarak işlem bilgileri zincire konur. 2. katmanın başarısız olması durumunda, “Ark Modu” başlar.Bu modda, sistem tarafından sağlanan araçlar, 2. katmandaki fonları almak için kullanılabilir, bu da “fonlar 1. katmandaki kadar güvenlidir” sözünü yerine getirir.

EdgeSwap Coin Nereden ve Nasıl Alınır?

EdgeSwap alım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Söz konusu sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizin ön ve  arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. EGS Coin  alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilmektesiniz.

  • EdgeSwap Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.
  • Sonrasında ise açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

EGS Coin Toplam Arzı Ne Kadar?

EdgeSwap Coin Toplam Arz:1.000.000.000 EGS’dir.

EGS Coin Yorum ve Geleceği!

Aşağıda, popüler tahmin platformlarından EGS Coin için fiyat tahminlerini topladık. Aşağıda yer alan EGSfiyat yorum tahminleri , kullanıcı bilgilendirme amaçlı olarak toplanmaktadır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . İşte uzman analist ve sitelerden toplanan tahminler .

PricePredictions.com : EdgeSwap’in 2022 sonunda 0,2589840178567 $’a ulaşması bekleniyor. 2022 için beklenen ortalama EGS fiyatı 0,21963497745004 $, bu da mevcut fiyattan % 128,28’lik bir artış. 2022 için maksimum tahmin edilen fiyat, Aralık 2022’de ulaşılması tahmin edilen 0,32373002232088 $’dır.

Digitalcoinprice.com : EdgeSwap’in 0,18 dolarlık bariyeri aşması ve 2023’ün sonuna kadar piyasayı elinde tutması ihtimali var .

Yukarıda bahsedilen analizler ve fiyat tahminlerinde de anlaşılacağı gibi, Alpaca projeksiyonları oldukça çelişkilidir. Gelecekteki olumlu veya olumsuz EGS fiyat hareketleri hakkında evrensel bir fikir birliği yoktur. Gerçekten de, gelecekteki olası büyüme çeşitli faktörlere bağlıdır: duyurular, EGS projelerinin yeni teknolojik çözümleri, genel olarak kripto ortamı, yasal konum vb. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler