Salı, Temmuz 16, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberAlvey Chain, Gateio Borsasında Listeleniyor

Alvey Chain, Gateio Borsasında Listeleniyor

Alvey (WALV Coin), proof-of-stake mutabakat modeline sahip merkezi olmayan bir blok zincir olarak tanımlanmaktadır. Peki listeleme haberleri ile gündeme gelen Alvey Chain (WALV Coin) nedir, nasıl alınır? Alvey Chain, Gateio Borsasında Listeleniyor?

Alvey Chain (WALV Coin) nedir?

Alvey chain, proof-of-stake mutabakat modeline sahip merkezi olmayan bir blok zinciridir; bu, sonraki bloğun yazarının, cüzdanlarında ne kadar kripto para birimi olduğuna ve bu cüzdanın ne kadar olgun olduğuna bağlı olarak rastgele seçildiği ve ademi merkeziyet sağlamak için adresleri sürekli olarak döndürdüğü anlamına gelmektedir.

Bloklar genellikle çıkarılmak yerine inşa edilir veya basılır; işlem ücretlerine ek olarak blok ödülleri de vardır, bu nedenle, inşaatçılar bahse girdikleri fon miktarı üzerinden bir “faiz” yüzdesi alırlar. Bu, zincirin aşırı enerji tüketimi olmaksızın yüksek düzeyde güvenlik elde etmesini sağlar, çünkü staking için uygun bir aktif düğüm olarak katılmak, bu kadar yüksek bir tüketime sahip olmayan bir Raspberry-Pi, dizüstü bilgisayar veya 64 bit masaüstü PC’ye sahip olmak için yeterlidir.

Proof of Work dizi madenciliği teçhizatlarıyla karşılaştırıldığında. Alvey, Bitcoin ve Ethereum ekosistemlerini destekler. Gerçek dünya uygulamalarının sürekli olarak geliştirilmesine izin vererek metaverse ve VR’yi blok zincirine entegre etmek için pragmatik bir tasarım yaklaşımı kullanmaktadırlar.

WALV Coin Kurucusu Kim?

Naur, Alvey Chain blok zincirinin sahibidir. Finansal piyasalarda ve blockchain endüstrilerinde başarılı bir geçmişe sahip, deneyimli bir iş lideri ve oldukça saygın bir girişimcidir. Merkezi olmayan teknolojideki vizyonu ve uzmanlığıyla tanınmaktadır ve Alvey Chain‘in geliştirilmesinde kilit bir oyuncu olmuştur.

Alvey Chain nasıl, nereden alınır?

WALV Coin alım-satım işlemleri için aşağıda bulunan link üzerinden Gate.io borsasına kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve kayıt işleminden sonra alvey coin ticaretine başlayabilirsiniz.

Gateio Borsası Nedir?

Piyasaya yeni çıkan coinlerin çoğunun ilk listelemeleri ,  Gate io borsası tarafından gerçekleştiğini biliyor muydunuz ?  Gate io 2013 yılında kurulan en eski ve en büyük kripto para borsalarından biridir . Yaklaşık 1000 ‘e yakın Kripto Para borsası içinden ilk 10 sırada yer almaktadır. Devamı

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

 

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler