Pazar, Nisan 14, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberNightVerse.Game Nedir?

NightVerse.Game Nedir?

Bitcoin Fiyatını 2'ye Katladı. Popüler Altcoin Solana 4'e Katladı. Kripto Piyasasında Boğa Başlıyor!


Şimdi Kaydol, Boğadan Önce Yerini Al

NightVerse.game, AR ve 3D yeteneklerine sahip benzersiz bir RPG Metaverse oyunudur. Peki tam olarak NightVerse.Game (NVG Coin) nedir, nasıl alınır?

NightVerse.Game (NVG Coin) nedir?

NightVerse.game (NVG Coin) , AR ve 3D yeteneklerine sahip benzersiz bir RPG Metaverse oyunu olup, yüksek kaliteli grafikler, daha hızlı sürdürülebilir girişimler ve daha düşük maliyetler gibi devrim niteliğinde bir oyun deneyimi vaat etmektedir.

AR teknolojisine ve süper etkileşimli coğrafi konuma (LBS) dayalı olarak, konum işlevinin kullanımına öncülük edecek ve tüm sanal dünyaları gerçek dünyaya getirmek için cep telefonunun verilerini buna göre haritalayacaktır.

Ayrıca Play-To-Earn ve Play-To-Move gibi yüksek kazanç sağlayan fırsatlara da sahiptirler. Ek olarak, kullanıcılar değerli oyun içi dijital varlıklarını, öğeler ve koleksiyon öğeleri  pazarda NFT olarak takas edebilirler. NVG caoain ise oyun tokenıdır.

İlginizi çekebilir

NVG Coin Kurucusu Kim?

Vanni Joines NVG projesinin kurucusu olup, Joines Montreal Üniversitesi’nden bilgisayar bölümünden mezun oldu. Ünlü bir melek yatırımcı, blockchain oyun uzmanı ve tokenlı oyunların öncüsüdür.

Ayrıca NightVerse projesinin kurucu ortağı ve ortağıdır. Google ve Electronic Arts’ta üstün deneyime sahip başarılı bir seri girişimcidir.

NVG Coin Nasıl Alınır?

NightVerse.game (NVG Coin) alım-satım işlemleri için hemen aşağıdaki link üzerinden kayıt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Şimdi Gateio Borsasına Katılın Bonus Kazanın!

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler