Salı, Temmuz 16, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberIguVerse (IGU Token) Nedir, Nasıl Oynanır?

IguVerse (IGU Token) Nedir, Nasıl Oynanır?

IguVerse (IGU Token)  ile ilgili en çok sorulanları sizler içimedilenleri derledik İşte detaylar IguVerse (IGU Token) Nedir, Nasıl Alınır? IGU Token Yorum, Geleceği!

IguVerse (IGU Token) Nedir?

IguVerse token, en son teknoloji yapay zeka modellerinin gücünden yararlanmayı başaran blockchain projeleri arasında ilk sırada yer alıyor. Uygulamada kullanılan modeller, geleneksel sanatçılarınkine rakip olan yüksek kaliteli sanat eserleri yaratabiliyor. IguVerse, gerçek sosyal medya kullanıcılarını ve reklamverenleri, oyunlaştırılmış uygulamamız temelinde inşa edilen merkezi olmayan bir reklam platformunun mümkün kıldığı yerel ve güvenilir reklamlar oluşturmak için birleştirir. Bu, kullanıcıların yapay zeka ile geliştirilmiş üretken sanat koleksiyonları oluşturabilecekleri ve tanıtabilecekleri, yaklaşan akıllı pazarla birlikte yapay zekanın gücünü sonuna kadar kullanan bir SocialFi çözümüdür.

IguVerse GameFi uygulaması, AI / ML teknolojilerini kullanarak tüm NFT konseptini yeniden tanımlıyor. Kullanıcı tarafından oluşturulan benzersiz NFT’ler, meçhul koleksiyonları tahtından indirerek yeni standart NFT 2.0 haline gelecek. GameFi uygulamamızda, kullanıcıların sosyal medyada evcil hayvan fotoğrafları paylaşmak veya yürüyüş yapmak ve onları beslemek için beslemek gibi basit görevleri tamamlayabilecekleri iki Kazanma konseptiyle birlikte yenilikçi bir oyun mekaniği Sosyalleştirin Kazanın’ı sunmaktadır.

IguVerse kurucusu Andriy Tkachiy’dir. Tkachiv, 8 yıllık BT geçmişine ve projelere yatırım yapmak, piyasada spekülasyon yapmak ve akıllı sözleşmeleri kodlamak dahil olmak üzere çeşitli blockchain deneyimlerine sahip deneyimli ve tutkulu bir teknoloji kurucusudur.

Andriy Tkachiv, eski CTO’su ve ödüllü bir risk sermayesi kuruluşu olan CallPage’in kurucu ortağıdır ve buradan başarılı bir şekilde ayrılmıştır. Andriy, CallPage’in kurucu ortaklarıyla birlikte [Forbes 30 under 30 2019 Europe]’a ulaştı

IguVerse Nasıl oynanır

IguVerse nasıl oynanır sorusuna cevabı maddeler halinde derledik ve şu şekildedir;

  • Uygulamayı indirin ve bir cüzdan oluşturun
  • Evcil hayvan fotoğrafınızdan NFT ekleyin veya yapay zeka ile oluşturun
  • Enerji seviyenizi yenilemek için her gün mini oyunlar oynayın
  • Evcil hayvanınızın fotoğrafını Instagram veya TikTok’ta paylaşın (Kazanmak için Sosyalleşin)
  • Evcil hayvanınızı gezdirin (Kazanmak için Hareket Ettirin)
  • Reaksiyona dayalı bir atari oyunu oynayarak evcil hayvanınızı besleyin (Kazanmak için Oynayın)
  • Enerji seviyenize göre her gün ödüller kazanın.
  • Arkadaşlarınıza tavsiye ettiğiniz için ek ödüller kazanın
  • Evcil hayvan koleksiyonunuzu yükseltin veya diğer kripto para birimleri için IGUP tokenlarını değiştirin.

IGU Token Nasıl, Nereden Alınır?

IGU Token alım-satım işlemleri için aşağıda bulunan link üzerinden Gate.io borsasına kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve kayıt işleminden sonra alvey coin ticaretine başlayabilirsiniz.

Gateio Borsası Nedir?

Piyasaya yeni çıkan coinlerin çoğunun ilk listelemeleri ,  Gate io borsası tarafından gerçekleştiğini biliyor muydunuz ?  Gate io 2013 yılında kurulan en eski ve en büyük kripto para borsalarından biridir . Yaklaşık 1000 ‘e yakın Kripto Para borsası içinden ilk 10 sırada yer almaktadır. Devamı

IGU Token Geleceği, Yorum!

IGU Token Geleceği, Yorum, IGU token ön satışı 13 Şubat 2023 tarihinde gerçekleşmiştir. 16.02.2023- 17.02.2023 tarihleri arasında ise Gateio borsasında listelemesi gerçekleşecektir. IguVerse, projesi Sepior, Ocean Protocol, Genesis Dijital Assets gibi firmalardan 1 milyon dolarlık ön yatırım aldığı bilinmektedir.  Igu token çok yeni bir proje olup, gerekli bilgiler oturduktan sonra bölüm yeniden güncellenecektir.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler