Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaKripto HaberZodium (ZODI) Coin Nedir ? ZODI Coin Nasıl Alınır ?

Zodium (ZODI) Coin Nedir ? ZODI Coin Nasıl Alınır ?

Trend coinler arasına girmeyi başaran Zodium Coin , kullanıcıların dikkatini çekmiş görünüyor ! Peki Zodium hangi borsada yer alıyor ! Zodium (ZODI) Coin Nedir ? ZODI Coin Nasıl Alınır ?

zodi coin nedir

Zodium (ZODI) Coin Nedir ?

Zodium, Line Friends’in eski kurucu ortağı tarafından yaratılan, NFT’lere dayalı, oynayarak kazanılan bir oyun projesidir. On iki zodiac hayvanının ve yıldız işaretlerinin antik doğu efsaneleri, herkesin Zodiac karakterlerini toplayarak ve oyun oynayarak katkıda bulunabileceği ve kazanabileceği Zodium oyun dünyasının ana temasıdır.

Her astrolojik ve hayvan zodiac işaretinin, Zodium’un benzersiz 3D animasyon karakterlerinin özgünlüğünü vurgulayan, kendisine atanan kendine özgü özellikleri ve nimetleri vardır. Tek bir NFT ile kullanıcılar, mini oyunlardan RPG oyunlarına kadar çok sayıda oyna-kazan oyununa erişebilecek ve keyfini çıkarabilecek.

ZODI Coin , Zodiac platformunun ana belirtecidir . 

ZODI Coin Nasıl Alınır ?

ZODI Coin , yeni çıkan coinlerin ilk listelendiği borsada yer almaktadır . Zodium Coin alım satım işlemleriniz için aşağıdaki adımları takip edin ;

 • Gateio ZODI Coin 

  • Buradan kaydınızı başlatın (Bonus Kayıt)
  • Açılan sayfada sizden istenilen mail ve şifre kısımlarını doldurun
  • Daha sonra mail doğrulamasını tamamlayın
  • Son olarak kimlik doğrulamasını tamamlayın
  • Para yatırma işlemleri ile yada kripto para transferi ile ZODI Coin işlemlerine başlayın

İlginizi Çekebilir !

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler