Cumartesi, Haziran 15, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberFusion (FSN) Coin Nedir ? FSN Coin Nasıl Alınır ?

Fusion (FSN) Coin Nedir ? FSN Coin Nasıl Alınır ?

Fusion (FSM) Coin , yeni listelemeleri ile kripto para dünyasında trend varlıklar arasına girmeyi başardı . Peki tam olarak , Fusion (FSN) Coin Nedir ? FSN Coin Nasıl Alınır ?

fusion coin nedir

Fusion (FSN) Coin Nedir ?

Fusion’ın vizyonu, kripto-finansal çağda, değer aktarımı için temel bir altyapı olarak her türlü değeri birbirine bağlayabilen, eksiksiz finansal işlevler sağlayabilen, çeşitli toplulukları ve belirteçleri iletebilen ve merkezi ve merkezi olmayan kuruluşlar arasında köprü kurabilen platform düzeyinde bir kamu zinciri oluşturmaktır. 

FSM Coin , Fusion platformunun ana belirtecidir .

FSN Coin Nasıl Alınır ?

FSN Coin , yeni listeleme haberleriyle gündemde yer almaya başladı . FSN Coin ilk olarak , yeni coinlerin listelendiği borsa Gateio ‘da yer almaktadır . Fusion (FSN ) Coin alım-satım işlemleriniz için , aşağıdaki adımları takip ediniz ;

 • Gateio FSN Coin 

  • Buradan kaydınızı başlatın (Bonus Kayıt)
  • Açılan sayfada sizden istenilen mail ve şifre kısımlarını doldurun
  • Daha sonra mail doğrulamasını tamamlayın
  • Son olarak kimlik doğrulamasını tamamlayın
  • Para yatırma işlemleri ile yada kripto para transferi ile FSN Coin işlemlerine başlayın
  • Kayıt , esnasında referans doğrulamanızı tamamlamayı unutmayın . 

İlginizi Çekebilir !

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler