Çarşamba, Haziran 12, 2024
spot_img
Ana SayfaOyunYohara nedir ? Metin 2 Conquerors of Yohara !

Yohara nedir ? Metin 2 Conquerors of Yohara !

Kimisinin çocukluk oyunu , kimisinin gençlik hatta kimisinin yaşlılığında tanıştığı bir oyun , Metin2 ! Direk aklınızda çalan müziği tahmin edebiliyorum 🙂 Demirci ile aranızda ki geçen diyalogları da ! Metin2 nedir diye soru sormadan cevaplayayım ! Gençliğimizi sömüren Dolunay kılıçları , Kırmızı demir pala arayışları içinde  , yıllarımızı eriten zamanın popüler karakter oyunu. Git gide popülerliğini yitiren Metin 2 yeni genişleme paketi olan Yohara ‘yı kullanıcılara sundu . Peki Yohara nedir ? , Metin2 Conquerors of Yohara hangi genişlemeleri içermektedir ?

Yohara Nedir ?

Yohara , popülerliğini yitiren MMORPG oyunu olan Metin2 ‘nin tekrar eski halini getirebilmeyi umduğu genişleme paketidir. Tabi burada belirtmek de fayda var , aktif oyuncular için ise oyunu daha eğlenceli bir hale getiren serüven paketi demekte fayda var . Genişleme paketinin ücretsiz olduğunu belirtmek de fayda var . Peki paketin içeriği neler ?

metin2 nedir

 Yeni bir kıta ve yeni canavarlar kullanıcıları bekliyor !

  • Şampiyon Seviyesi : Yeni kıta sayesinde kullanıcı artı 30 seviyeye yükselme imkanını buluyor. Yani kullanıcılar 120 level seviyesini Yohara sayesinde görebileceklerdir. Artı 30 seviye kazanmak için Yohara kıtasında olmak gerekiyor.
  • Yeni Karakter Değerleri : Tamlık ve Sungma iradesi olarak sunulan bu değerler , kullanıcıya yeni güçlendirme ve destek olarak sunuluyor . Sungma iradesi yükseldikçe kullanıcının hareket kabiliyetinde artma etkisi gösterir.
  • Yeni Haritalar : Terkedilmiş Kale’de, Dong Gwang Ovası’nda, Seo Gwang Çorak Toprakları’nda ve Nam Gwang Uçurumunda , şeytani yaratıklara karşı gücünüzü göstermenin tam zamanı !
  • Yeni Lonca Bölgeleri : Dongan ovasında yer alan yeni lonca yerlerini içerir.
  • Her sınıf için güçlü 9. beceri : Şans , beceri kitapları ve yetenek iksiri ile Fırtına Atışı, Ölüm Dalgası veya Eter Totemi’ni geliştirerek , yeni haritada kullanabilirsin !
  • Yeni Biyolog Görevleri : Sungma iraden ile bonus ödüller kazanabilirsin , yapman gereken tek şey yaşlı Biyolog Chaegirab ‘a yardımcı olmak .
  • Yeni Eşyalar : Eldivenler , takılar ,ruh kalıntıları ve rastgele itemler .
yohara
Conquerors of Yohara

Önerilen Makale : 2020 En iyi hayatta kalma oyunları ( Mobile )

Genişletme paketi olan , Conquerors of Yohara  hakkında içerikler bu şekilde yer almaktadır. Daha detaylı bir bilgi için , Metin2 resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu arada tekrar popülerliğini kazanmak isteyen Metin2 reklamlarını yakında televizyonlarda görebileceğimizi umuyorum . Eski kullanıcıların içinde ufak da olsa bir oynama isteği oluşturacağına emin gibiyim .

 

 

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler