Pazar, Nisan 14, 2024
spot_img
Ana SayfaOyunKelimelik Hile 2023

Kelimelik Hile 2023

Bitcoin Fiyatını 2'ye Katladı. Popüler Altcoin Solana 4'e Katladı. Kripto Piyasasında Boğa Başlıyor!


Şimdi Kaydol, Boğadan Önce Yerini Al

Kelimelik oyunu uygulama üzerinden iki kişinin oynadığı kelime türetme oyunudur. Peki tam olarak kelimelik nedir, kelimelik nasıl oynanır, kelimelik hile 2023 var mıdır? Son günlerde sıkça aranan kelimelik ve kelimelik hile sizler için derledik.

Kelimelik nedir, nasıl oynanır?

Kelimelik oyununda 29 adet harf ve 2 adette joker bulunmaktadır yani tahmin edebileceğiniz gibi istenilen herhangi bir harf yerine kullanılabilmektedir. Joker harfler haricindeki bütün harflerin puan değeri bulunmaktadır.

Oyunun amacı yatay ve dikey olarak elinizde bulunan 7 taşlardan seçim yaparak en yüksek puanlı kelimeyi türetmektir. Eksilen taşlar yerine ortadaki taşlardan tamamlama yapılır ve taşlar komple bitip en yüksek puanı toplayan kullanıcı oyunun kazananı olur.

Oyunda 72 saatlik 12 saatlik ve seri oyun alternatifleri bulunmaktadır. Bahsedilen süre içinde hamle yapmayan kullanıcı uzun süre hamle yapmadığından dolayı mağlup olur.

Ayrıca rastgele oyun açma olduğu gibi kelimelik uygulaması yüklü olan diğer arkadaşlarınız ile de karşılıklı oyunu oynayabilmektesiniz.

Ek olarak ise, kelimelik oyununda sohbet kısmında bulunmaktadır yani arkadaşlarınızla oyun oynarken yazılı bir şekilde sohbet etme imkanınız olacaktır. Bu özelliğin güzel yanı ise, rahatsız edici taciz vs. durumları için engelle şikayet kısmı da bulunmaktadır. Bu arada sohbet özelliğini dilerseniz pasif hale getirme şansınız da bulunduğunu belirtmek isterim.

Kelimelik kaç kişi ile oynanır?

Kelimelik oyunu iki kişi ile oynanmaktadır. Dilerseniz birden fazla oyun açarak aynı anda farklı kişilerle beklemeden kelimelik oynayabilirsiniz.

Kelimelik Hile 2023

Son günlerde Kelimelik hilesi var mı? Kelimelik hile nedir çok fazla aratıldığından dolayı sizler için derledik. Kelimelik oyununda hile yaparak daha fazla eğlenceli olacağını düşünen ve zorlu kısımlarda hileye başvurmak isten kullanıcılar kelimelik hile araştırmasına girmiştir fakat kelimelik oyunda hile bulunmamaktadır.

Kelimelik hile başlığı altında birçok uygulama görmüş olabilirsiniz. İndirmenize dair birçok yönlendirmeyle karşılaşmış olabilirsiniz fakat indirmemenizi önereceğim, dolandırma amacı güden birçok uygulama bulunmaktadır. Öyle ki günümüzde pek çok dolandırıcılık çeşidi bulunmaktadır. Sonuçta hiç kimse cihazına herhangi bir virüs bulaşsın ve kişisel bilgilerine ulaşsın istemez, dolayısıyla bu konuda dikkatli olmanızda fayda var.

Ayrıca, telefonunuzu ve bilgisayarınızı virüslerden korumak için,  Antivirüs programları arasında en çok güvenilir olan Norton Antivirüs programına buradan ulaşabilirisiniz.

Kelimelik oyunuzu daha kolay bir hale getirmek istiyorsanız kelime bulucu ile bunu gerçekleştirebilirsiniz.

 

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler