Pazar, Haziran 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberXX Coin , Mexc Borsasında Listeleniyor !

XX Coin , Mexc Borsasında Listeleniyor !

Mexc resmi sitesi XX Coin listelemesini duyurdu ! İnovasyon kategorisinde listelenecek XX Coin için ayrıca 48.000XX Coin ödül olarak dağıtılacak ! 

XX COİN mexc

XX Coin , Mexc Borsasında Listeleniyor !

XX Coin Mexc borsasında 2 Ağustos Türkiye Saatiyle 15:00 ‘da USDT paritesinde listelenecek . Kullanıcıların alım-satım işlemlerini gerçekleştirebilmeleri için borsada doğrulamaları tamamlamaları gerekmektedir . Kayıt işlemini buradan başlatabilirsiniz .

Mexc , XX Coin Etkinliği !

M-Day Programı, ana akım kripto tüccarlarının proje token airdroplarına katılması ve keyfini çıkarması için özel olarak MEXC Exchange’de düzenlenen bir etkinliktir. Gereksinimleri karşılayan kullanıcılar ücretsiz proje belirteçleri alabilir. 

Bilet talebinin bitiminden önce 3 gün boyunca ( 2022-08-01 07:00 – 2022-08-02 07:00 UTC MEXC’de belirli kriptoları (Spot, ETF, Marj ve Vadeli İşlemler) ticareti yapan kullanıcılar Minimum işlem hacmi 500 USDT olan zaman şanslı çekilişe hak kazanacaktır. İşlem hacmi ne kadar büyük olursa, kullanıcı o kadar fazla bilet talep edebilir.

  • Ödül havuzu: 48.000 XX
  • Toplam kazanan bilet sayısı: 770 bilet 
  • Her kazanan bilet 50 XX içerir
  • Etkinlik Türü: Airdrop (Varlık değişimi yok)
  • Listeleme Türü : İlk listeleme
  • Kalan XX Coinleri katılım ödülü olarak kullanılacaktır.

Alım satım için uygun tokenler (Spot, ETF, Marjin ve Vadeli İşlemler dahil):

MX, BTC, ETH, ZTG, RVLT, ZZ, MBX, FON, AICO, ICE, PMG, BULL, BLK, AVO, TOKKI, QUINT, PTR, WIT, OLE, XRPAYNET, VKT, INSURE, BNS, SKOLL, XRP, TRX, CEEK, PIT, KLAY, DKS, VINU, MATIC, SOL, LUNC, LUNA, TRU1, STRM, AZERO, BNB, CAW, SHIT, SHIB, BONE, DOGE, RACA, LUFFY, NEAR, GARI, BABYDOGE, S2K, IP3, CEL, ADA, TSUKA, CULT, XLM

  • XX Airdrop 2022-08-02 09:30 (UTC) : XX airdrop’ları kazanan biletlere sahip kullanıcılara dağıtılacaktır.

Çekilişten herhangi bir kazanan bilet almayan kullanıcılar, sırasıyla sahip oldukları kaybeden biletlerin sayısı ile orantılı olarak kalan coinlerin katılım ödül havuzundan talep edebilecektir.

Wallet : 6YqTugrzho7VgRL59j7yaEWTruNmcWxBbt5JxrrLKoE6wMFj

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. 

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler