Pazar, Haziran 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberKuantum Korumalı Kripto Para , XX Coin Nedir ?

Kuantum Korumalı Kripto Para , XX Coin Nedir ?

Bir kripto varlık düşünün , ekibin başında tüm dünya tarihinde kriptografi öncüsü olarak bilinen David Chaum ‘un yer aldığı . Sizi dünyanın ilk Kuantum korumalı kripto parası ile tanıştırmak istiyorum . İşte karşınızda XX Coin ! Peki tam olarak XX Coin Nedir ?

xx coin nasıl alınır

XX Coin Nedir ?

XX Coin , XX network’un kuantum korumalı, yüksek performanslı, metadata ( meta veri) korumalı kripto para birimidir . Bildiğiniz çoğu basit tokenları yada projeleri bir kenara koyun . XX Coin blockchain dünyasında yeni bir sayfa açıyor .

XX Coin , Kullanımı kolay yeni dijital para birimi bugün mevcut olan en güçlü kuantum kriptografi ve özel iletişim ağı ile korunan hızlı, düşük ücretli ödemeler sağlar.

XX coin kullanıcılar ve işletmeler arasında kuantum bilgisayarlara uygun bir ödeme sistemi olarak işlem görebilen güvenli dijital para birimidir. XX coin ayrıca ağın şeffaf çalışması ve kullanıcıların ekosisteme katılasını teşvik eden bir yönetim için de kullanılır. XX coin ayrıca yüksek hacimli mesajlaşma ve dApp (merkezi olmayan uygulamalar) ödemelerinin teşviği için de kullanılır.

Token adı: XX Network
Token sembolü: XX Coin
Maksimum Arz: 1.000.000.000
Token Türü: Kendi Block Zincirine Sahip

Neden XX Coin ?

Meta-data çevrim içi etkinlikleriniz hakkındaki tüm bilgilerdir. Mesajlardan işlemlere, website ziyaretleri ve daha fazlasına kadar metadata (meta veri) yaptığınız her şeyi takip eder şirketler ve devlet tarafından sürekli analiz edilir.

Kuantum bilgisayarlar istikrarlı ve endişe verici bir hızda gelişiyor ve blok zinciri de dahil olmak üzere online altyapıların gizlilik ve güvenliğine karşı tehdit oluşturuyor.

Finansal hayatınızın ve aktivitelerinizin geliştirilmiş ve teknoloji tarafından tehdit edilmemiş olması gerektiğine inanıyoruz. Yeni metadata (meta veri) parçalama ile korunan teknolojimizde işlemleriniz ile birlikte hiçbir kişisel veri gönderilmez. Tüm xx coin cüzdanları varlıklarınızı kuantum bilgisayarların büyük buluşuna karşı koruyacak şekilde kuantum güvenlik anahtarları ile gömülmüştür.

XX Coin Nasıl Alınır ?

XX Coin 3 kademe olarak ön satışını tamamlamıştır . Ön satışlar toplamında 10 Milyon Dolar’dan fazla yatırım almıştır . Bu yatırımlar arasında ;

  • Chris Larsen – Ripple kurucu ortaklarından
  • Roger Ver – BitcoinCash kurucusu
  • Peter Vessenes- Bitcoin Vakfı başkanı
  • Ying Wu- Çin’in en zengin 6. insanı
  • Capital6 Eagle
  • Hanwha Group-Güney Kore’de büyük işletme holdingi

Yer almaktadır . Proje yakın zamanda borsa listelemesi bekliyor . XX Coin , XX ağı , meesaj uygulaması ile senkronize bir şekilde çalışmaktadır . XX hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Telegram ve Twitter hesaplarını takip etmeyi unutmayınız ! 

Cüzdan Bilgisi : 6YqTugrzho7VgRL59j7yaEWTruNmcWxBbt5JxrrLKoE6wMFj

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler