Cumartesi, Haziran 15, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberNexus Dubai (NCD) Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

Nexus Dubai (NCD) Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

Yeni bir listelenme kullanıcılara duyuruldu . Gateio Startup alanında Nexus Dubai’ye yer veriyor . Peki tam olarak , Nexus Dubai (NCD) Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

NCD Coin Nedir ?

NXD, dünyanın ilk sanal ülkesi olan Nexidius’ta kullanılan tokendir.  Nexus Dubai Token, ilk olarak, hızlı işleme ve ademi merkeziyetçiliğe izin veren, yeni nesil “Proof of Stake” konsensüs algoritmasına dayanan Ethereum ağının lanse edilen ikinci katmanı olan Polygon tarafından çıkarılıyor

Polygon’un, Ethereum’un yüksek ücretlerini ve işlem sorunlarını çözmesi, diğer zincirlerden daha ucuz ve daha hızlı işlemlere izin vermesi bekleniyor. Ek olarak, Polygon’un ikinci katmanı (yan zincir), ana Ethereum blok zincirinin yanında çalışan hızlı bir blok zinciri görevi görür.

Ethereum’un gelecekteki olası bir alternatifi olan Polygon, ERC ile de oldukça uyumludur ve çeşitli Ethereum blok zincirlerindeki uygulamalar için kullanılabilir.

Verilen toplam Nexus Dubai Simgesi sayısı sabittir ve daha fazla ağ destekleniyorsa, Poligon ağındaki yeni verilen Nexus Dubai Simgesi sayısı kilitlenir.

Nexus Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerini tamamlayın .

Nexus Dubai Nedir ?

BAE Tüccar Ağı BAE’deki çeşitli şirketlerle ortaklaşa yürütülen NXD Projesi, Dubai’deki birçok perakende mağazasında ve restoranda kullanılabilir. Mağazalar, genellikle olduğu gibi, sistemi kurmak için büyük miktarda para harcamak zorunda kalmadan da üye olabilirler. Büyük alışveriş merkezleri, süpermarketler, yemek teslimatları, oteller vb. birçok yerde ödeme kolaylıkla yapılabilmektedir. Teşvikler sağlandığı için gelen ticari alanların kapatılması mümkündür.

Nexus Dubai (NCD) Yorum , Geleceği !

NXD Coin Mart 2022 ‘de 4.41$ ile ATH seviyesine ulaşmıştır . Mart ayından itibaren makale tarihiyle 0,86$ fiyat seviyesine düşmüştür .

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler