Salı, Haziran 25, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberTrias Coin Nedir, Nereden Alınır ve Fiyat Tahminleri

Trias Coin Nedir, Nereden Alınır ve Fiyat Tahminleri

Trias, “-1 katmanlı” bir blockchain ve merkezi olmayan bulut bilişim altyapısıdır. Yazının devamında Trias Coin nedir, nereden alınır, nasıl alınır, fiyat tahminleri nelerdir.

Şimdi Trias Coin Satın Alın, Bonus Kazanın!

Trias Coin Nedir?

1950’lerde doğan IAS Makinesi, insan zekasında yeni bir düzeyi temsil ediyor. Von Neumann Mimarisi aynı zamanda çağdaş bilgi teknolojisinin de temel taşı haline geldi. Son 60 yılda yaşanan hızlı ilerleme ve özellikle son 10 yılda Bulut Bilişim, Büyük Veri, Nesnelerin İnterneti ve Yapay Zeka teknolojilerindeki atılımlarla birlikte IAS, yeni formuna: Akıllı Otonom Sistemler’e evrilecek.

Yeni IAS makinesi, özellikle günlük yaşamımızı sürdürürken insan toplumu için vazgeçilmez bir altyapı haline gelecek. Sonuç olarak onlara olan güven eksikliğinin yarattığı kriz, toplumumuzun istikrarını ciddi şekilde etkileyecektir. Makinelere güvenmek yakın gelecekte insanlık için yeni bir temel ihtiyaç haline gelecektir. Güvenilir IAS’yi (TRIAS) oluşturmak, Trias projesinin nihai hedefi olacaktır.

Trias Coin Nereden Alınır?

Trias, ilk kez Gate.io borsasında listelenecektir. Trias coin alımı yapmak isterseniz, şu adımları takip edebilirsiniz:

  • Gate.io Borsasına Kaydolun (BONUS): Trias satın almak için öncelikle bir borsada hesap oluşturmanız gerekiyor.
  • Kimlik Doğrulama İşlemlerini Tamamlayın: Borsalar genellikle güvenlik nedenleriyle kişisel bilgilerinizi onaylamanızı talep edebilir. Kimlik doğrulama sürecini tamamlamak, fonlarınızın güvende olmasına yardımcı olur.
  • Para veya Kripto Para Transferi Yapın: Trias, çoğu borsada USDT paritesinde işlem görüyor. Bu nedenle Trias satın almak için USDT (Tether) edinmelisiniz. Doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra, kredi kartı veya banka kartı kullanarak USDT alabilir veya başka bir kripto para borsasından USDT transferi yapabilirsiniz.
  • Trias Coin Alın: Tüm bu adımları tamamladıktan sonra, USDT paritesinde Trias/USDT çiftini bulup ticarete başlayabilirsiniz.

Trias Coin Yorum ve Fiyat Tahminleri

Kripto piyasası yüksek derecede dalgalanabilir olarak bilinir, Trias Token’ın (Yeni) gelecekteki fiyat noktalarını tahmin etmek zor bir görevdir ve fiyatı etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Bu nedenle, web sitemizdeki tahminler finansal tavsiye olarak alınmamalıdır ve yatırım kararları almadan önce kendi araştırmanızı yapmalısınız. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce finansal danışmanınızla görüşmelisiniz.

Ayrıca okuyun: Cyber Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Trias Token (Yeni) (TRIAS) Fiyat Tahmini 2023

Kripto kışından toparlanırken, Trias Token’ın (Yeni) piyasa toparlanmaya başladıkça maksimum 6.73 dolarlık bir fiyat elde edeceğini bekliyoruz. Beklenen minimum fiyat 4.49 dolar ve ortalama fiyat yaklaşık 5.61 dolar olacaktır.

Trias Token (Yeni) (TRIAS) Fiyat Tahmini 2024

Trias Token (Yeni) yeni zirvelere ulaşmaya devam ettikçe, algoritmamız 2024 yılında Trias Token (Yeni) ‘ın maksimum 10.47 dolarlık bir fiyat elde edebileceğini ve yıl boyunca ortalama fiyatın 9.35 dolar civarında kalacağını öngörüyor. Eğer ayı piyasası ortaya çıkarsa, 2024 yılında TRIAS’ın ulaşabileceği en düşük fiyat 8.23 dolar olacaktır.

Trias Token (Yeni) (TRIAS) Fiyat Tahmini 2025

2025 yılında, kriptonun birçok iş sektöründe tanınmasıyla Trias Token’ın (Yeni) etkileyici bir büyüme yaşamasını bekliyoruz. Bu nedenle, fiyat 14.21 doları bulabilir ve ortalama olarak 13.09 dolar civarında olabilir. Trias Token (Yeni), en düşük 11.96 dolarlık bir fiyat görebilir.

Trias Token (Yeni) (TRIAS) Fiyat Tahmini 2026

Kripto piyasasındaki sermayenin sürekli büyümesiyle Trias Token (Yeni), 2026 yılında maksimum 17.95 dolarlık bir fiyat elde edebilir ve ortalama fiyat 16.82 dolar olabilir. Satış baskısı yaşanırsa, tahminimizde beklenen en düşük fiyat 15.70 dolar olacaktır.

Trias Token (Yeni) (TRIAS) Fiyat Tahmini 2027

Dünya genelinde ülkeler tarafından TRIAS’ın benimsenmesi göz önüne alındığında, Trias Token (Yeni) 2027 yılına kadar maksimum 21.69 dolarlık bir fiyat elde edebilir ve ortalama fiyat 20.56 dolar olarak beklenir. Ayrıca, aynı yıl için en düşük fiyat 19.44 dolar olabilir.

Trias Token (Yeni) (TRIAS) Fiyat Tahmini 2028

2028 yılında Trias Token (Yeni) benimsenmeye devam edecek, düzenleyiciler kriptonun burada kalacağını kabul etmeye başlayacak. Yatırımcılar, 2028 yılında TRIAS’ın maksimum 25.42 dolarlık bir fiyat elde edebileceğini ve ardından 23.18 dolarlık bir minimum fiyatı görebileceğini görebilirler. 2028 için ortalama fiyatın 24.30 dolar olması bekleniyor.

Trias Token (Yeni) (TRIAS) Fiyat Tahmini 2029

2029 yılında son 5 yıldaki büyüme nedeniyle, Trias Token (Yeni) yatırımcıları TRIAS’ın maksimum 29.16 dolarlık bir fiyat elde edebileceği büyük bir boğa piyasası görebilirler ve ortalama fiyat 28.04 dolar olabilir. Teknik analizimize göre elde edilen en düşük fiyat 26.92 dolar olarak hesaplanmıştır.

Trias Token (Yeni) (TRIAS) Fiyat Tahmini 2030

2030 yılı için, piyasa duyarlılığına dayanarak TRIAS’ın 32.90 dolara doğru ralli yapmaya devam etmesi bekleniyor. Bu desteği elde edememesi durumunda, Trias Token (Yeni) ortalama olarak 31.78 dolarda seyredecek ve en düşük 30.66 dolara kadar düşebilir.

Sıkça sorulan sorular

Trias Token nedir?

Trias “-1 katmanlı” bir blockchain ve merkezi olmayan bulut bilişim altyapısıdır. Güvenilir ve Güvenilir Akıllı Otonom yaratmayı hedefliyoruz. Trias teknolojisi Oxford Üniversitesi Siber Güvenlik Laboratuvarından türetilmiştir.

Trias Token nereden alınır?

Trias token Gate.io üzerinden satın alınır.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler