Salı, Haziran 25, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberSAIL by Clipper (Sail) Nedir, Nereden Alınır?

SAIL by Clipper (Sail) Nedir, Nereden Alınır?

Sail coin ön satışa sunuldu. Sail by Clipper ilk kez Gate.io borsasında listelenecek. Peki tam olarak Sail by Clipper (Sail) coin nedir, nereden alınır?

SAIL by Clipper, işlemciler için daha iyi fiyatlar ve daha düşük gaz maliyeti sunan, aynı zamanda LP’lerin geçici kaybını ortadan kaldırarak gerçekten para kazanmalarını sağlayan yeni bir Formülalı Piyasa Yapıcı tasarımının öncüsüdür. Peki tam olarak, SAIL by Clipper (Sail) coin Nedir, Nereden Alınır?

Şimdi Kaydolun, Sail Coin Ön Satışına Katılın

SAIL by Clipper (Sail) Coin Nedir?

SAIL, Clipper’in arkasındaki AdmiralDAO’nun yönetim tokenidir. Clipper.exchange, ETH, WBTC ve USD gibi mavi yonga kripto varlıklarını takas etmek ve LP (likidite sağlayıcı) işlemleri yapmak için en iyi yerdir.

Clipper, 50 bin doların altındaki takaslar için en iyi alım satım fiyatlarını sunmak üzere tasarlanmıştır . Alım satımlarınızı yöneten balinalar veya botlar yok ve likidite sağlayıcılar için geçici kayıplar yok.

Diğer AMM’ler, Uniswap ve Sushi gibi DEX’leri LP karlılığından bağımsız olarak sık, pervasız işlemler yapmaya teşvik eden her işlem için protokol ücreti alır. Clipper’da durum farklıdır. Yalnızca LP’ler kâr ettiğinde para kazanır, bu nedenle yalnızca LP’ler için kârlı işlemler yapar.

Sail coin platformun yerel tokenidir. Gate.io borsasında Startup alanında kullanıcılara sunulmuştur.

Sail Coin Nereden Alınır?

SAIL, ilk kez Gate.io borsasında listelenecektir. SAIL coin alımı yapmak isterseniz, şu adımları takip edebilirsiniz:

  • Gate.io Borsasına Kaydolun: SAIL satın almak için öncelikle bir borsada hesap oluşturmanız gerekiyor.
  • Kimlik Doğrulama İşlemlerini Tamamlayın: Borsalar genellikle güvenlik nedenleriyle kişisel bilgilerinizi onaylamanızı talep edebilir. Kimlik doğrulama sürecini tamamlamak, fonlarınızın güvende olmasına yardımcı olur.
  • Para veya Kripto Para Transferi Yapın: SAIL, çoğu borsada USDT paritesinde işlem görüyor. Bu nedenle SAIL satın almak için USDT (Tether) edinmelisiniz. Doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra, kredi kartı veya banka kartı kullanarak USDT alabilir veya başka bir kripto para borsasından USDT transferi yapabilirsiniz.
  • SAIL Coin Alın: Tüm bu adımları tamamladıktan sonra, USDT paritesinde SAIL/USDT çiftini bulup ticarete başlayabilirsiniz.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler