Cumartesi, Haziran 15, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberQanx Coin Nedir, Nereden Alınır? Yorum ve Fiyat Tahminleri

Qanx Coin Nedir, Nereden Alınır? Yorum ve Fiyat Tahminleri

QANplatform (QANX) Coin nedir, nereden alınır, yorum ve fiyat tahminleri haber sitesi kiyasliyoruz.com'da

Kuantum dirençli hibrit blockchain platformu QANplatform, geliştiricilerin ve kuruluşların DApp’ler veya DeFi gibi yazılım uygulamalarını hızla oluşturmasına ve iş süreçlerini blockchain üzerinde yürütmesine olanak tanır. Peki tam olarak, QANplatform (QANX) Coin nedir, nereden alınır, yorum ve fiyat tahminleri

Şimdi QANX Coin Satın Alın, Bonus Kazanın!

QANplatform (QANX) Coin Nedir?

QANplatform gibi bir blockchain platformu, tüm blockchain projelerinin ve uygulamalarının temel altyapısıdır. Tıpkı bilgisayardaki işletim sistemi gibidir. Tüm ekosistem ancak onun üzerinde inşa edilebilir ve çalışabilir. Bunu gerçek dünya verilerine bağlayın, otomatik akıllı sözleşmeler çalıştırın, merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler) oluşturun.

HFS Research’ün IBM için yaptığı alıntıya göre: Kurumsal blockchain’in benimsenmesi, “90-9-1” benimseme zorluğundan geçiyor. Şirketlerin %90’ı hâlâ konsepti ve ilgili etkisini içselleştirmeye çalışıyor. İlgili kullanım örneklerini belirleyen kuruluşların %9’u PoC’leri ve pilot uygulamaları başlatmakta zorlanıyor.

Başarılı pilot uygulamalara sahip işletmelerin %1’i, üretim düzeyinde bir ortama ölçeklenebilirlik konusunda zorluk çekiyor. Blockchain’in kitlesel olarak benimsenmesini sağlamak için Qanplatform bu zorluklara odaklandı. Serbest geliştiricilerin, blockchain geliştirme şirketlerinin ve işletmelerin blockchain PoC’lerini (Kavram Kanıtı) mümkün olduğunca hızlı başlatmalarına yardımcı olmak için birçok otomasyon ve entegrasyon geliştirdiler. QAN özel blok zincirini tercih edilen bir bulut platformuna dağıtmak ve üzerinde oluşturmaya başlamak 5 dakikadan az sürer.

QANplatform (QANX) Coin Nereden Alınır?

QANX, ilk kez Gate.io borsasında listelenecektir. QANX coin alımı yapmak isterseniz, şu adımları takip edebilirsiniz:

  • Gate.io Borsasına Kaydolun (BONUS): QANX satın almak için öncelikle bir borsada hesap oluşturmanız gerekiyor.
  • Kimlik Doğrulama İşlemlerini Tamamlayın: Borsalar genellikle güvenlik nedenleriyle kişisel bilgilerinizi onaylamanızı talep edebilir. Kimlik doğrulama sürecini tamamlamak, fonlarınızın güvende olmasına yardımcı olur.
  • Para veya Kripto Para Transferi Yapın: QANX, çoğu borsada USDT paritesinde işlem görüyor. Bu nedenle QANX satın almak için USDT (Tether) edinmelisiniz. Doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra, kredi kartı veya banka kartı kullanarak USDT alabilir veya başka bir kripto para borsasından USDT transferi yapabilirsiniz.
  • QANX Coin Alın: Tüm bu adımları tamamladıktan sonra, USDT paritesinde QANX/USDT çiftini bulup ticarete başlayabilirsiniz.

QANplatform’un Kurucuları Kimlerdir?

QAN’ın Teknolojiden Sorumlu Başkanı Johann Polecsak aynı zamanda bir ekonomisttir. İş Geliştirme ekibiyle birlikte QAN’ı mümkün olduğunca çekici hale getirmenin yolunu izliyor. Sonuçta önemli olan pazar payıdır. Lazer odaklaması, Blockchain teknolojisini uygulamamak için ortaya çıkabilecek her türlü engeli ortadan kaldırmak için tek yönde ışık tutuyor, bu da QAN’ı çalışmak için tek mantıklı seçim haline getiriyor.

QAN’ın Kriptoloji Başkanı Endre Abraham (Silur), Ethereum, Zcash veya Monero gibi çeşitli blockchain projelerine katkıda bulundu. Bu kadar kapsamlı bir deneyim kazanmak onu yalnızca tek bir yöne yönlendirebilir: Mevcut ana akım blok zincirinin sorunlu noktalarını çözen bir blok zinciri oluşturmak.

QANplatform (QANX) Yorum ve Fiyat Tahminleri

Kripto piyasası yüksek derecede dalgalanabilir olarak bilinir, QANplatform’un gelecekteki fiyat noktalarını tahmin etmek zor bir görevdir ve fiyatı etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Bu nedenle, web sitemizdeki tahminler finansal tavsiye olarak alınmamalıdır ve kendi araştırmanızı yapmanız önerilir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce finansal danışmanınızla görüşmelisiniz. QANX token / coin yorum ve fiyat tahminleri aşağıda yer almaktadır.

QANplatform (QANX) Fiyat Tahmini 2023

Kripto kışından toparlanırken, QANplatform’un piyasa toparlanmaya başladıkça maksimum 0.063191 dolarlık bir fiyat elde edeceğini bekliyoruz. Beklenen minimum fiyat 0.042127 dolar ve ortalama fiyat yaklaşık 0.052659 dolar olacaktır.

QANplatform (QANX) Fiyat Tahmini 2024

QANplatform yeni zirvelere ulaşmaya devam ettikçe, algoritmamız 2024 yılında QANplatform’un maksimum 0.098297 dolarlık bir fiyat elde edebileceğini ve yıl boyunca ortalama fiyatın 0.087765 dolar civarında kalacağını öngörüyor. Eğer ayı piyasası ortaya çıkarsa, 2024 yılında QANX’ın ulaşabileceği en düşük fiyat 0.077234 dolar olacaktır.

QANplatform (QANX) Fiyat Tahmini 2025

2025 yılında, kriptonun birçok iş sektöründe tanınmasıyla QANplatform’un etkileyici bir büyüme yaşamasını bekliyoruz. Bu nedenle, fiyat 0.133403 dolara kadar yükselebilir ve ortalama olarak 0.122872 dolar civarında olabilir. QANplatform, en düşük 0.11234 dolarlık bir fiyat görebilir.

QANplatform (QANX) Fiyat Tahmini 2026

Kripto piyasasındaki sermayenin sürekli büyümesiyle QANplatform, 2026 yılında maksimum 0.16851 dolarlık bir fiyat elde edebilir ve ortalama fiyat 0.157978 dolar olabilir. Satış baskısı yaşanırsa, tahminimizde beklenen en düşük fiyat 0.147446 dolar olacaktır.

QANplatform (QANX) Fiyat Tahmini 2027

Dünya genelinde ülkeler tarafından QANX’ın benimsenmesi göz önüne alındığında, QANplatform 2027 yılına kadar maksimum 0.203616 dolarlık bir fiyat elde edebilir ve ortalama fiyat 0.193084 dolar olarak beklenir. Ayrıca, aynı yıl için en düşük fiyat 0.182552 dolar olabilir.

QANplatform (QANX) Fiyat Tahmini 2028

2028 yılında QANplatform’un benimsenmesi devam edecek, düzenleyicilerin kriptonun burada kalacağını kabul etmeye başlamasıyla. Yatırımcılar, 2028 yılında QANX’ın maksimum 0.238722 dolarlık bir fiyat elde edebileceğini ve ardından 0.217658 dolarlık bir minimum fiyatı görebileceğini görebilirler. 2028 için ortalama fiyatın 0.22819 dolar olması bekleniyor.

QANplatform (QANX) Fiyat Tahmini 2029

2029 yılında son 5 yıldaki büyüme nedeniyle, QANplatform yatırımcıları QANX’ın maksimum 0.273828 dolarlık bir fiyat elde edebileceği büyük bir boğa piyasası görebilirler ve ortalama fiyat 0.263296 dolar olabilir. Teknik analizimize göre elde edilen en düşük fiyat 0.252764 dolar olarak hesaplanmıştır.

QANplatform (QANX) Fiyat Tahmini 2030

2030 yılı için, piyasa duyarlılığına dayanarak QANX’ın 0.308934 dolara doğru ralli yapmaya devam etmesi bekleniyor. Bu desteği elde edememesi durumunda, QANplatform ortalama olarak 0.298402 dolar civarında seyredecek ve en düşük 0.28787 dolarlık bir değere ulaşabilir.

Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler