Perşembe, Mayıs 23, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberCyber Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Cyber Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Binance Listeme duyurusuyla ciddi yatırımcı toplayan Cyber Coin en popüler kripto varlıklar arasında yer almayı başardı. Peki tam olarak Cyber Coin nedir, nereden alınır, projenin detayları ve sıkça sorulan soruların cevapları bu yazımızda.

Cyber Coin, Cyberconnect projesinin yerel tokenidir. CyberConnect, kitlesel benimsenme ve ağ etkileri için kimlik egemenliğine sahip merkezi olmayan bir sosyal protokoldür. Yazının devamında Cyber coin nedir, nasıl alınır, sıkça sorulan sorulara ait cevapları bulabilirsiniz.

cyber coin nedir, nasıl alınır, binance, kurucusu, hangi ülkenin, projenin amacı, airdrop

Cyber Coin Nedir?

CyberConnect, kullanıcılar arasındaki sosyal bağları bir blok zincirinde temsil eden merkezi olmayan bir sosyal ağ protokolüdür ve 2021 yılında kurulmuştur. SDK’si sayesinde, protokol, uygulama geliştiricilere hazır takılabilir bir sosyal grafik ve kimlik, içerik ve bağlantılar gibi önemli sosyal verileri ERC-721 formatında temsil eden modüller sağlayarak merkezi olmayan uygulamalardaki (dApp) sosyal özelliklerin geliştirilmesini kolaylaştırır. Eylül 2022 itibarıyla, protokolün 1.4 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı ve 22 milyondan fazla bağlantısı bulunmaktadır.

Cyber Coin ise bu protokolün yerel tokenidir. Cyber coin, kullanıcıları ödüllendirmek ve borsada ticaret amaçlı kullanılmaktadır.

CYBER, aşağıdaki işlevler için kullanılabilir:

  • Yönetim: CYBER coini sahipleri oy verme gücüne sahiptir ve oy verme gücünü başkalarına delege edebilirler. Protokol geliştirmeleri oy verme gücüne dayalı olarak belirlenir.
  • CyberID için ödeme: CyberID satın alırken ödeme için kullanılır.
  • CyberAccount gaz tokeni: CyberAccount içindeki tüm işlemler için gaz ücretlerinin fiyat ölçüsü ve ödeme aracı olarak kullanılır ve EVM uyumlu zincirler üzerinde geçerlidir. CyberDAO tarafından daha fazla CYBER kullanım durumu sunulacaktır

Cyber Coin Nasıl Alınır?

Cyber Coin satın almak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

  1. Buradan, Binance borsasında hesap oluşturun.
  2. Güvenlik nedenleriyle kimlik doğrulama sürecini tamamlayın.
  3. Hesabınıza para veya kripto aktarın, çoğu borsada USDT paritesinde listelenen Cyber almak için USDT edinmeniz gerekecektir.
  4. USDT paritesinde CYBER/USDT çiftini bulun ve ticaret işlemlerine başlayın.

Cyber Coin Ne Zaman Kuruldu, Sahibi, Kurucusu ve Yatırımcıları

CyberConnect, Kasım 2021’de Wilson Wei, Ryan Li, Shiyu Zhang ve Zhimao Liu tarafından kuruldu. CyberConnect’in ana şirketi Cybertino Inc., Animoca Brands, Multicoin Capital, Sky9 Capital, Draper Dragon ve Lattice Capital gibi risk sermayesi şirketlerinden yatırımlar aldı. Yazılım geliştiriciler, CyberConnect’i Web3 sosyal dApp’leri inşa etmek için kullanmıştır.

Cyber Coin Projesinin Amacı

Cyber, merkezi sosyal ağ platformlarına karşı farklı bir yaklaşımla, kullanıcılar arasındaki sosyal bağları blok zincirinde herkese açık bir veritabanı olarak destekleyerek, uyumlu ve sorunsuz bir internet deneyimi oluşturmayı hedefler.

Protokol, blok zinciri cüzdanlarıyla ilişkilendirilen çeşitli varlıkları (NFT’ler, POAP’lar, VC’ler vb.) indeksler ve kullanıcıların birbirlerini takip etmelerine izin verir. Bir bağlantı yapıldığında, ilişki sosyal grafikte kaydedilir ve bu, herhangi bir web uygulamasında içerik ve kullanıcı önerileri gibi kişiselleştirilmiş özellikler oluşturmak için kullanılabilir.

Benzersiz Özellik: Uygulama geliştiricileri, sosyal grafikleri uygulamalarına entegre etmek için herhangi bir ücret ödemezler, böylece CyberConnect protokolünün kullanımı kolay ve erişilebilirdir.

Sıkça Sorulan Sorular

Cyber coin sahibi (kurucusu) kim?

Cyber coin kurucusu ve sahibi, Wilson Wei’s’dır.

Cyber Coin hangi ülkenin projesidir?

Cyber Amerika menşeili bir projedir. Proje Amerika’da geliştirilmiştir.

Cyber coin toplam arzı kaç?

Toplam arzı 100 milyon adettir.

Cybercoin dolaşan arzı kaç?

İlk dolaşan arzın 11,038,000 Milyon olması bekleniyor.

Cyber arzının yüzde kaçı dolaşımda?

Cyber’ın %18’i dolaşan arzdır.

Cyber Airdrop yaptı mı?

Daha önce Cyberconnect üzerinden kullanıcı adı mintleyenler ve görev yapanlar airdrop alacaklar.

Cyber ne zaman çıktı?

Cyber Ağustos 2023 tarihinde çıktı?

Cyber hangi, borsalarda listeli?

Cyber, Binance, Gate.io, Huobi ve diğer major borsalarında listelidir.

Cyber Binance Launchpool nedir?

Cyber Binance Launchpool üzerinde listelendi. Belirtilen tarihlerde BNB, TUSD ve FDUSD stake ederek Cyber coin kazanabilirsiniz. Daha sonra bunları borsada satabilirsiniz.

Cyber coin ön satış fiyatı nedir?

Cyber 1.8 Dolar ön satış fiyatıyla kullanıcılara sunuldu.

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler