Cumartesi, Haziran 15, 2024
spot_img
Ana SayfaKripto HaberTifi Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

Tifi Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

Yeni çıkan coinlerle tanınan borsa yeni bir Startup duyurdu ! Kullanıcıları heyecanlandıran duyuru sonrası bu yazımızda Tifi coini ele alacağız . Peki tam olarak , Tifi Coin Nedir ? Yorum , Geleceği ! 

tifi gateio

Tifi Coin Nedir ?

TiFi, NFT ve TiFi Coin ile bir alışveriş ve ticaret platformu ve TiFi Bank adında bir Merkezi Olmayan Borsa içeren TiFi Allverse adlı entegre bir finans eko inşa ediyor. TiFi Token, Silikon Vadisi merkezli bir şirket olan TiFi tarafından yaratılıyor. TiFi’nin Allverse yolculuğuna doğru ilk adımıdır. Token, Binance Smart Chain (BSC) üzerinde çalışıyor ve insanları token ile yatırım yapmaya ve ticaret yapmaya teşvik eden birkaç çekici özellik sunuyor ve ayrıca TiFi Token’ı harika bir servet üreticisi haline getiriyor.

Tifi Coin Nasıl Alınır ?

  • Tifi Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Tifi Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

1.000.000.000.000.000  toplam arza sahip olan Tifi yaklaşık 3 aydır kripto para piyasasında yer alıyor . En ucuz coinler olarak adlandırılabilecek seviyede olan Tifi ilk kez global listelemesi gerçekleştirecek . Listeme sonrası yorum ve geleceği paylaşılacaktır.

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.kiyasliyoruz.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. 

spot_img
Diğer Yazılar

Bu Hafta Popüler

En Popüler İçerikler